Неймовірний вирок виніс іспанський суд міста Велес-Малага: суддя Лаура Руїс Аламінос порахувала, що 25 років праці домогосподарки мали б коштувати десь 205 тисяч євро.
Але на цьому суддя не зупинилася і вирішила, що попри цю суму чоловік-бізнесмен має виплачувати своїй колишній дружині щомісячну пенсію в 500 євро, а двом донькам виділяти щомісячно тисячу євро.
Вся справа в тому, що після розірвання шлюбу чоловік вирішив, що нічого не винен колишній родині, оскільки перед шлюбом був укладений контракт.
«Після того, як мій шлюб закінчився, чоловік залишив нас зовсім без фінансів. Я і мої дочки залишилися ні з чим після всіх цих років вкладення всього свого часу, енергії та любові у сім’ї», – сказала Івана Морал.
Шлюб пара уклала в 1995 році, підписавши контракт за яким кожен при розлученні залишається з тим майном, яке сам собі в шлюбі й заробив.
Але поки дружина виховувала дітей та доглядала за чоловіком, то фактично, працюючи на благо родини, не заробляла нічого.
Натомість, чоловік повністю присвятив себе кар’єрі та побудував успішний бізнес і в сфері спорту ( тренажерні зали), і в сфері ремонту (фірма з укладання паркету) та оливкову ферму.
Він купував собі дорогі машини, мотоцикли і загалом отримував задоволення від своєї діяльності.
І ось в 2020 році, коли Івані виповнилося сорок вісім років, виявилося, що вона нічого не має і нічого в житті не досягла і має просто піти з життя чоловіка ні з чим.
«Вона була його тінню, працювала за ним, щоб він виріс професійно і став кимось», — каже юрист жінки.
Ще під час шлюбу чоловік говорив, що й його донькам не потрібна освіта, тому вони самі підробляли, щоб мати гроші на навчання.
Звичайно, що в такій атмосфері Івана не змогла витримати і в 2020 році сама вирішила подати на розірвання шлюбу.
В результаті і вона, і доньки залишилися ні з чим, вірніше, вона мала право лише на половину будинку, в якому вони разом проживали.
Жінка не здалася і звернулася до суду. Оскільки за законами Іспанії хатня робота – теж внесок в сімейний бюджет, то, взявши за основу мінімальну зарплатню, й вийшла сума в розмірі 204 624 євро компенсації.
Ця повчальна історія має стати на озброєння українським домогосподаркам, які вкладають свою душу і життя в родину, в домашній затишок і це не просто метафора, а цілком реальна і доволі пристойна сума.
Чоловікам варто над цим задуматися.
Популярні статті
- Матір не давала мені розслабитися і, коли я вперше прибігла до неї з дитиною, то вона й перша відкрила двері зятеві аби він нас забрав додому
- А нещодавно у наші двері постукала свекруха. Вона дуже переживала, що після розлучення я не пущу її. Родичка думала, що віддасть мені ключі та поїде. Але я була здивована таким її жестом
- Неймовірно смачні картопляні палянички на сковорідці – чудове доповнення до тарілки запашного борщу
- Перед тим яку їхати на заробітки я вирішила подарувати сину з невісткою хату моєї матері що в сусідньому селі була. Вони саме одружились і питання житла було для них дуже актуальним. Три роки мене вдома не було. а діти мої самі собі там “хазяйнували” коли ж я повернулась і побачила у що вони дім перетворили, три дні місця собі не знаходила
- Моя мама не могла спілкуватись зі своєю свекрухою, моєю бабусею зовсім. Бабуся людина з важким характером і зверхнім ставленням до оточуючих. Зі своїм сином, моїм татом, вона також не спілкувалась, тож я була єдиною людиною, що приходила до неї, коли вона злягла. Хто ж знав, що так усе повернеться