fbpx
Події
Путін знову звільнив Поклонську

Наталія Поклонська залишить посаду заступника голови Росспівробітництва. Відповідний указ підписав 13 червня президент рф путін, документ вже опублікований на порталі правової інформації.

«Звільнити Поклонську Наталю Володимирівну з посади заступника керівника Федерального агентства у справах Співдружності Незалежних Держав, співвітчизників, які проживають за кордоном, та міжнародного гуманітарного співробітництва», — сказано в документі.

За словами Поклонської, відставка з її «переходом на іншу роботу».

Наталія Поклонська займала цю посаду з 2 лютого 2022 року. Колишній депутат Держдуми та прокурор Криму збиралася працювати на благо Батьківщини та захищати права співвітчизників за кордоном, зокрема в Україні. А до цього Поклонська була послом РФ у Кабо-Верді, щоправда, і на цій посаді пробула недовго — з жовтня 2021 року.

«Фонтанка» писала, що у квітні глава Росспівробітництва Євген Примаков обурився словами Поклонської про те, що літера Z є «символом горя та тpагедії». А Держрада Криму хотіла розглянути питання щодо позбавлення чиновниці державних нагород.

Фото: ukranews.

06/13/2022

You cannot copy content of this page