fbpx

Раміну Есхакзай розвернули на кордоні. Що трапилось

Раміна Есхакзай, ведуча YouTube-каналу “Ходят слухи” розповіла про те, як намагалась повернутися на Батьківщину.

З словами ведучої її розвернули на кордоні.

Кілька місяців тому Раміна з мамою поїхала за кордон. Ведуча отримала дозвіл на проживання в Австрії. Однак блогерка часто подорожувала іншими країнами, де записувала інтерв’ю для свого каналу.

І ось Раміна вирішила приїхати до України. Але на кордоні з Угорщиною стикнулась з неприємною ситуацією. Її не пропустили. Причиною такого рішення стала відсутність техпаспорту.

Цитуємо повідомлення зірки:

“Коли я виїжджала з України, я виїхала машиною за техпаспортом у додатку “Дія”. Я перетинала кордон через Румунію. Проблем з виїздом не було. Навіть строга Австрія приймала мій техпаспорт через “Дію”. Женя (хлопець Раміни) обшукав увесь будинок. Техпаспорта немає. Можливо, він загубився десь, коли я збирала речі, може випав”.

Коли ж вона вирішила перетнути кордон з Угорщиною, також показала додаток. Але це не допомогло.

“На кордоні мене зустріла жінка і командним тоном сказала щось угорською. Я так зрозуміла, що треба було зупинитись. Потім вона почала волати, саме волати, щоб я дала паспорт, потім документи. Я у неї запитала: “Do you speak English? Чи розумієте ви українську?”. Вона сказала “NO”. Далі я їй сказала, що мій техпаспорт загублений, але є у додатку “Дія”. Я зробила їм переклад документа на угорську. Потім підійшли троє чоловіків. Я їм пояснила ситуацію та показала усі документи з Австрії. Але ті сказали, що не можуть мене пропустити, бо “такі правила в Угорщині.

Потім вони почали говорити, щоб я їхала звідти. Ця усмішка на їхніх обличчях, це так гидко. Я їм відповіла, що ми з ними сусіди, і якщо щось станеться в їхній країні, то я не поводитимуся, як вони. Мало того, що прем’єр-міністр Угорщини вставляє палиці в колеса, то ще й вони не виявляють співчуття. На мої прохання показати мені посвідчення вони сказали, що не розмовляють англійською, і з усмішкою показували жестом бай-бай”.

Після цього ведуча змушена була поїхати до Румунії, де заселилась в готель. Напевне, що звідти Раміна і буде повертатись до України.

03,07,2022

Головне фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page