fbpx
Дозвілля
Речі, які ви повинні регулярно робити для свого чоловіка. І він любитиме вас більше за життя!

Кожен чоловік чекає від своєї дружини наступних речей:

1. Не розмовляти про нього за його спиною. Якщо у ваших стосунках виникає якась проблема, якщо у вас виникли сумніви або підозри, спочатку все обговоріть з ним. Та й зрештою, бажано не виносити сміття з хати.

2. Заступатися за нього, навіть коли його немає поруч. Якщо ви чуєте щось негативне про нього, заступіться за нього і захищайте його. Покажіть, що ваш шлюб – ваша фортеця і єдність.

3. Готувати для нього щось смачненьке. Як говорила Аліса в Країні Чудес, “від здоби добрішають!”

4. Не пиляти його. Фокусуйтеся на тому, що він робить, а не тому, що не робить.

5. Дякуйте йому. Частіше кажіть йому «дякую» за все, що він робить, навіть дрібниці. Показуйте, що цінуєте його.

6. Хваліть його. Завжди знаходьте, за що його похвалити. Це дуже мотивує чоловіків.

7. Підтримувати його хобі. Навіть, якщо ви не фанатка футболу або риболовлі, навчіться розуміти його, так само як він мириться з вашою йогою або східними танцями.

8. Показувати йому, що ви в нього вірите. Ніхто не ідеальний, всі ми іноді помиляємося. І якщо ваш чоловік – головний годувальник у родині, то він відчуває велику відповідальність. Знайди спосіб показати, що ви кохаєте його і вірите в нього, як би там не було.

9. Цілувати його пристрасно. Коли він приходить додому з роботи, коли йде на роботу, чи просто коли ви зустрілися поглядом вдома – закликаю вас робити це хоча б раз на день!

10. Говорити йому компліменти. Особливо, що стосується його мужності: який він сильний, сміливий.

11. Зберігати домашній затишок. Ваш дім повинен бути притулком для вашого чоловіка, де йому тепло і добре. Зустрічайте його з посмішкою, робіть ваш куточок в буквальному сенсі комфортним.

12. Любити його сім’ю. Не обов’язково погоджуватися з ними або навіть добре ладити. Але ви повинні поважати їх, любити як його родину, як людей, які важливі йому і які сформували його.

13. Доглядати за ним, коли він нездужає. Чоловіки люблять бути сильними. Вони – наші добувачі. Але коли вони нездужають, то перетворюються на маленьких хлопчиків, і хочуть, щоб їх просто приголубили. Дозвольте своєму чоловікові відчути себе таким, перш ніж він знову повернеться в режим супермена.

14. Готувати його улюблену страву. Не чекайте, коли він сам попросить – це значить, він вже зачекався. Балуйте його за власним бажанням.

15. Не сперечайтеся з ним перед іншими, особливо вашими дітьми. Для нього вияв неповаги. Ніколи не змушуйте дітей підтримувати когось одного з вас. Ваші проблеми – це тільки ваші проблеми.

За матеріалами – Щаслива жінка.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page