fbpx

РНБО доручила Міноборони і Генштабу почати заходи з часткової мобілізації

Рада національної безпеки і оборони України доручила Міноборони і Генштабу Збройних сил України передбачити заходи часткової мобілізації та уточнити Мобілізаційний план резервістів.

Відповідні доручення містяться у тексті рішення РНБО від 26 листопада 2018 року “Про надзвичайні заходи щодо забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні”, яке ввів у дію своїм указом президент України Петро Порошенко, передає “Інтерфакс-Україна“. Указ набуває чинності одночасно із законом про його затвердження.

“Міністерству оборони України, Генеральному штабу Збройних сил України невідкладно у встановленому порядку уточнити Мобілізаційний план Збройних сил України, зокрема обсяги призову резервістів оперативного резерву першої черги”, — йдеться у рішенні РНБО.

Також Генеральному штабу ЗСУ доручається невідкладно подати президенту пропозиції про введення в дію документів з питань застосування Збройних сил та інших військових формувань.

Крім цього, Генштаб має невідкладно “передбачити заходи часткової мобілізації, організувати і провести навчальні збори з резервістами оперативного резерву у необхідних обсягах”.

РНБО також доручив Генштабу внести на розгляд Ради нацбезпеки і оборони України пропозиції щодо залучення інших військових формувань та правоохоронних органів до здійснення заходів правового режиму воєнного стану.

При цьому глава фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов підтвердив, що по всій країні пройде мобілізація.

Джерело.

You cannot copy content of this page