fbpx

Російські військові відмовляються повертатись з Казахстану, щоб не відправили на війну – розвідка

Головне управління розвідки повідомило, що російські військові, які зараз дислокуються в Казахстані, відмовляються повертатись, щоб не брати участь у «спєцоперації» в Україні.

Формальна причина відмови повертатися з Казахстану – відсутність спеціального повітряного транспорту, який в повному складі задіяний у війні з Україною.

За даними розвідки, військові насправді вони не хочуть поповнити склад окупаційного контингенту, а командування росії прагне повністю вивести війська з території Казахстану, які були туди введені, як місія ОДКБ і були задіяні в стримуванні січневих мітингів проти діючої влади.

За даними розвідки, в Казахстані знаходиться майже тисяча росіян з повним озброєнням та технікою. Там вони охороняють аеродроми, військові полігони, нафтобази, космодром Байконур тощо.

Проте, 19 січня Росія офіційно заявляла про завершення виводу своїх “миротворчих” військ з Казахстану, а Токаєв на цьому тлі скасував надзвичайний стан у країні.

Розвідка каже, що росія практично повністю вивела свої військові контингенти з озброєнням та технікою з територій Таджикистану та Вірменії для участі у війні проти України.

Фото: скрін.

08/27/2022

You cannot copy content of this page