fbpx
Події
“Російський McDonald’s” вкрав логотип у португальського виробника кормів для тварин

Логотип російської мережі фастфуду “Смачно і крапка”, якою замінили McDonald’s, що продав мережу ресторанів і пішов з росії, виявився вкраденим у португальської компанії Matosmix. Цікаво, що ця фірма випускає корми для тварин.

На схожість логотипів звернув увагу журналіст Денис Казанський. “Так, це не жарт… Давно говорю, що ніяка антиросійська пропаганда не потрібна. Вони чудово справляються самі, без сторонньої допомоги”, – прокоментував “збіг” Казанський.

Логотипи дійсно дуже схожі – у них використані практично однакові графічні елементи. Розрізняються лише колірне рішення та пропорції.

При цьому Matosmix має альтернативне рішення за кольором. Воно ще більше нагадує логотип “російського Макдоналдса”, бо збігається ще й колір тла.

Нагадаємо, ресторани мережі McDonald’s, які продали колишнім партнерам, у Росії перейменували на «Смачно і крапка». Нові ресторани почали працювати в тих самих приміщеннях, в яких працював McDonald’s, а меню практично не змінили, проте булочок з кунжутом більше не буде.

Фото: uainfo.

06/13/2022

You cannot copy content of this page