fbpx

Росія ніколи не отримає Bayrarktar – Халук Байрактар

Виконавчий директор турецької компанії Baykar Makina Халук Байрактар заявив, що ніколи не дозволить продаж безпілотників Bayraktar Росії. Про це він заявив в інтерв’ю СNN.

“Туреччина та Україна мають стратегічний рівень відносин, особливо в аерокосмічній та оборонній галузі. Йдеться про роки зусиль. Туреччина підтримує Україну бойовими безпілотниками, ми також закуповуємо в України турбінні двигуни для безпілотників. Ми побудували відносини з Україною так, що дає переваги обом країнам”, – зазначив він.

На питання про теоретичну можливість постачання Bayraktar Росії Байрактар відповів заперечно: “Ми не робили такого і не забезпечували їх. Ми також і ніколи не зробимо цього. Тому що ми підтримуємо Україну, підтримуємо її суверенітет, фактично її боротьбу за свою незалежність”.

Нагадаємо, що компанія Baykar Makina безкоштовно передала Україні чотири безпілотника. Перший безкоштовний Bayraktar країна отримала через зусилля литовського журналіст Андрюса Тапінаса, який 25 травня розпочав компанію зі збору коштів на Bayraktar. За три дні вдалося зібрати необхідну суму і тоді Baykar Makina заявила, що зворушена солідарністю литовців і тому вирішила подарувати безпілотник.

«Фонд Сергія Притули» за три дні зібрав 600 мільйонів гривень, який мало вистачити майже на чотири безпілотними. Турки й тут виявили солідарність і заявили, що передадуть три безпілотними безкоштовно.

Фото: armyinform. 07/19/2022

You cannot copy content of this page