fbpx

Росія перекинула у Калінінград винищувачі з “Кинджалами” – росЗМІ

Міноборони рф повідомило, що перекинуло винищувачі МіГ-31 з ракетами “Кинджал” на аеродром Чкаловськ Калінінградської області, що межує з Литвою та Польщею.

Про це пишуть російські пропагандистські ресурси в четвер 19 серпня.

Російське Міноборони каже, що організують в Калінінграді цілодобове бойове чергування “у рамках стратегічного стримування”. Як доказ своїх слів, Міноборони оприлюднило кадри перебазування винищувачів.

Україна вже двічі зазнавала атак цією зброєю, тому Повітряні сили ЗСУ дають таку характеристику цій ракеті: «”Кинджал”- це найновіший тип ракет, які має на озброєнні росія. Після прийняття на озброєння у 2018 році, їх випущено всього декілька десятків. Бойова частина Х-47М становить 500 кг, швидкість ракети 3500 – понад 12000 км/год».

Оскільки по балістичній траєкторії, заходячи на ціль, вона може розвивати швидкість близько 12 тис. км/год, то збити її наявними в Україні засобам протиповітряної оборони чи ефективно виявляти та знищувати її., неможливо.

Країни Балтії ще в 2018 році «були стурбовані» через розміщення «Іскандерів» в Калінінградській області, але тоді росія заявляла, що «ми можемо розміщувати зброю де завгодно».

20 червня росія розпочала «навчання» в Калінінградській області з імітацією запусків «Іскандерів».

12 липня ці «навчання» відбулися за участі 500 військових та з пусками «Іскандерів» у відповідь на заборону Литвою транзиту підсанкційних товарів своєю територією.

Фото: скрін з відео.

08/19/2022

You cannot copy content of this page