fbpx

росія вже програла у війні, – держсекретар США Ентоні Блінкен

Держсекретар США Ентоні Блінкен запевнив, що Вашингтон продовжуватиме підтримку України у протистоянні російській агресії, а росія вже програла у розв’язаній нею війні.

Як повідомляє ” Європейська правда “, про це Блінкен заявив на прес-конференції у Берліні у п’ятницю.

“Українці обороняються з неймовірною відвагою, а росія вже програла. Метою Путіна, як він сам казав, було знищення України як незалежної та суверенної країни. Ця мета зазнала невдачі. Суверенна та незалежна Україна існуватиме довше, ніж житиме путін”, – заявив він.

Блінкен додав, що росія, незважаючи на досягнення певних успіхів на Донбасі, далека від вирішальної перемоги, а досягнення, які вона вже має, коштували їй надзвичайно високу ціну.

“За повідомленнями, з початку вторгнення загинyли або зазнали поpанень десятки тисяч російських військових. росія продовжує втрачати танки, авіацію, бронетехніку у великих кількостях”, – зазначив держсекретар США.

Він додав, що навіть у разі подальшого наступу росія займе повністю зруйновані нею ж міста, а українські військові відійдуть на укріпленіші позиції, де зможуть ефективно оборонятися.

“Наша розвідка повідомляє, що російські війська й надалі страждають від низького бойового духу, високого рівня смеpтності, проблем з технікою та керівництва, яке відмовляється повідомляти їм про реальний стан справ на полі бою”, – наголосив Блінкен.

Нагадаємо, колишній держсекретар США Майк Помпео вважає, що росія під час своєї війни проти України робить генщцид і що путін у разі успіхів на півдні та Донбасі не зупиниться.

Фото: ілюстративне.

06/24/2022

You cannot copy content of this page