fbpx
Без категорії
«Розкішна жінка». Неймовірно крутий текст, який змінює уявлення про красиве життя

У світі не знайдеться стільки багатих чоловіків, скільки красивих жінок їх заслуговує».

Джейн Остін

«У мене є відчуття, що мої клієнти перед сесією телефонують один одному і домовляються про тему розмову.

Нещодавно йшлося про розкішних жінок. Це навіть не про любов до себе, а про те, щоб дозволити собі бути яскравою, помітною, заявляти про себе», – пише психолог Олена Пастернак.

« Відчуйте себе дорогою жінкою, купіть собі те, що ніколи не могли собі дозволити, і тоді Всесвіт зрозуміє, що ви цього варті, і дасть вам те, чого ви хочете». Це я анонс до тренінгу про жіночий добробут процитувала. Так ось, мені пора вводити хештег «# спалитивідьму». Всі ці історії про дозвіл собі чогось більшого закінчуються рівно в день оплати рахунків. Тому що це не більше ніж гра на страху бути відкинутою.

«Купіть собі розкішну білизну, вона зробить з вас жінку». Жінку не зробить. А ось кілька безсонних ночей забезпечить. Ні, не тому, що у вас буде щось екстраординарне, а тому, що ви виїсте собі мізки через витрачені гроші й думки, як прожити на решту тисяч до зарплати. Розкіш – це не колготки, не помади, не ресторани і не шпильки.

Справжня розкіш – це жити так, як тобі зручно. У зручних штанях. У зручних черевиках. З тим кольором помади, який тобі подобається, або без помади взагалі. Їсти їжу, яка подобається, дружити, з ким тепло, бути разом із любові, а не з почуття обов’язку.

Навчитися відмовлятися від непотрібного. Від того, що себе вичерпало. Зносилося. І берегти те, що подобається. 5-річна донька моєї подруги все своє маленьке життя ходить в гості тільки зі своєю ложкою. Вона може собі дозволити розкіш їсти тією ложкою, яка їй подобається. Її мама дуже соромиться, кожен раз намагається виправдатися. А я стала брати з собою на пікніки свій посуд, тому що не люблю їсти з пластику. І мені начкати, що про це думають інші.

Розкішне життя – це не «адже ти цього варта». Це про те, що ця річ гідна вас. Чашка, подарована сестричкою. Батькова футболка, в якій так затишно засинати. Пиріг за маминим рецептом. Поцілунок коханої людини. Цікаві книги. Гарні фільми. Ті самі пісні. Свіжа постільна білизна. Чиста квартира. Життя, яке ти вибрала сама.

А ще розкішне життя – не зжирати себе, коли щось йде не так. Колготки можуть порватися. Тісто може не підійти. Друзі можуть не захотіти дивитися твій улюблений фільм. Кохана людина може піти. Ти можеш не отримати підвищення на роботі. Може трапитися все, що завгодно. Якщо у тебе щось не виходить, це ніяк не впливає на твою цінність. Це означає, що просто зараз все йде не так, як ти хочеш.

Розкішне життя – це мати можливість вибору. Зашивати порвані колготки або купити нові. Викинути пиріг і замовити суші або намагатися спекти пиріг ще раз. Подивитися фільм одному або піти з друзями в кафе. Відпустити або боротися. Шукати нову роботу або переглядати свої цілі на старій.

Розкішне життя – це жити за своїми правилами. Йти до своїх цілей. Не шукати виправдання. Не бути зручним. Не виправдовуватися за свій вибір, свої мрії, свої інтереси. Говорити: «Зі мною так не можна». І говорити: «Мені це можна».

Це все, що я хотіла сказати вам сьогодні. Обіймаю”.

Автор – Олена Пастернак(психолог).

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

Фото – pixabay.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!