fbpx
Рецепти
Секрет м’якої та соковитої печінки: ось чим потрібно посипати шматочки перед обсмажуванням

Приготувати ніжну печінку птиці досить легко. А ось досягти появи м’якості та соковитості у яловичій печінці набагато складніше.

Причина – у наявності жорсткої оболонки, яка не дає продукту розм’якшитися.

Проте проблему можна вирішити без особливих проблем. Для цього потрібно дотримуватись правил попередньої обробки майбутньої страви.

Перед тим, як викласти шматочки печінки на сковороду, потрібно зняти плівку з поверхні продукту і видалити прожилки. Іноді достатньо просто потримати печінку в ємності з теплою водою.

Чим потрібно посипати печінку

Для закріплення результату вищеописаної процедури слід використовувати соду. Просто посипте шматочки сирої печінки невеликою кількістю цього сипучого продукту.

Залишіть “оброблену” основу в якійсь ємності на 50-60 хвилин. Як тільки час мине, промийте печінку водою. Рідина, що використовується, повинна бути чистою і мати досить низьку температуру. Очищену печінку можна викладати на сковороду.

Інші варіанти попередньої обробки

Якщо з якоїсь причини ви не хочете посипати содою печінку, можна обробити продукт інакше.

Забезпечити майбутній страві м’якість можна шляхом попереднього замочування шматочків печінки в якійсь кислій рідині. Наприклад, в оцті чи лимонному соці. Бажано, щоб рідкий продукт, що використовується, був сильно розведений водою. Тривалість маринування печінки має становити кілька годин.

Як «пом’якшувальну» рідину можна використовувати і молоко. Напій не тільки забезпечить страві м’якість, соковитість та ніжність, але й прибере зайвий гіркий смак. На відміну від оцту чи лимонного соку, молочний продукт впорається зі своїм завданням досить швидко – приблизно за 30 хвилин.

You cannot copy content of this page