fbpx
Історії з життя
Селом чутки поповзли і мені одразу те принесла “подружка” Ліда. Говорить і в очі мені дивиться, чекає на реакцію. Сама стоїть, ніби й співчуває, ніби й підтримує, але ж я знаю. що насправді плітки збирає, аби було чим у магазині хвалитись. Ледь я діждала коли та Ліда піде і одразу до невістки побігла

Селом чутки поповзли і мені одразу те принесла “подружка” Ліда. Говорить і в очі мені дивиться, чекає на реакцію. Сама стоїть, ніби й співчуває, ніби й підтримує, але ж я знаю. що насправді плітки збирає, аби було чим у магазині хвалитись.

Ледь я діждала коли та Ліда піде і одразу до невістки побігла.

Галина із моїм Павлом вісім років тому побрались. я їм хату мами своєї віддала, адже там будинок гарний. доглянутий, то чого пусткою стояти мусить?

Там вони і жили. Ремонти роблять по-техеньку. Під себе переробляють усе.

А три роки тому моєму сину наш родич запропонував роботу. Заробіток там мав би бути дуже хорошим, однак, вдома практично не з’являвся, адже то щось із морськими перевезеннями пов’язане.

Читайте також: Інна перейшла на фальцет. Я уже за її здоров’я переживала, адже так волати теж силу мати потрібно. Вона мені згадала усе моє життя з колиски, завила, що я не маю права такого робити і що після цього я не буду донькою своїй мамі. Я мовчала, бо знала, що вона таки права, от тільки іншого виходу у мене не має. Моя мама таки поїде у старечий дім. І я знаю, що почувши мою історію багато хто мене підтримає

Звісно, син мій одразу погодився. заробіток з тим що він мав не порівняти, та й гроші їм потрібні були. Хоч діток і не мали, але ж діло молоде. та й ремонти скінчити потрібно.

От так уже три роки мій син і плаває. Вдома лиш тричі був, та й то не на довго. Гроші він невістці передає. а вона уже тут роботами керує. Нічого не скажу, Галинка молодець. Така розумниця, так громотно усім розпоряджається, робота так і кипить.

А це, пішла чутка селом, що Галя. невістка моя, ніби як при надії. Мовляв у містечку вона карточку купувала до спеціаліста, та й так по всьому видає. що при надії. Я й не повірила спочатку, адже сина ми разом із нею рік не бачили, то яке там може бути “при надії”.

Побігла до неї, заходжу а вона сидить сало старе, аж жовте із хлібом чорним їсть. Ну тут уже й сліпий побачить і нетямущий зрозуміє.

Ох, я тоді, як наче і не я була, чесно. Зібрала сама її речі, як було у сміттєві пакети і виставила її геть. Сказала, аби й духу не було у моєму домі, аби більше не з’являлась у нашому житті.

Потім я сина набрала і, як сама знала і від людей чула – розповіла. Ну а що? Хай сорока яка на хвості принесе, чи мама рідна правду скаже. Він мовчки вислухав і сказав одне: “Зрозуміло”. А потім вимкнув зв’язок.

І уявіть собі, що уже через місяць, коли у сина зарплатня була я його набрала, аби запитати як і де я гроші можу отримати. А він мені каже, що вже все передав. Я отетеріла. Як кому, коли? навіть образливо стало, бо чужій людині білше ніж матері рідній довіряє. А він мені каже:

— Як кому – жінці своїй. Вона ж квартиру орендує, зараз ось на свою збираємо.

Я просто оніміла, не знала як і реагувати. Почала йому вимовляти, як так узагалі. а він мені:

— Мамо, я узагалі міг би із тобою після того, як ти мою дружину при надії з хати виставила, з тобою не балакати. Але у дечому я тебе розумію, тож розмовлятиму. Але запам’ятай одне: Галя моя дружина і у твого сина скоро з’явиться донечка. Якщо почую щось інше – більше ти мені не мама і ми не спілкуватимемось узагалі. – і вимкнув зв’язок.

От скажіть. як мені на таке треба реагувати? Як я моу мовчати. якщо перед очима така несправедливість по відношенню до моєї дитини.

Що це все узагалі таке?

14,07,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page