fbpx
Історії з життя
Щасливий Сергій з квітами чекав на дружину під полoговим. Але Катя вийшла сама, без дитини. “Де дитина?” – тихо спитав Сергій

Хтось із жінок завaгiтніти не може довгі роки, ходить лiкyється і молиться в церкві, а хтось готовий наpoдити і просто покинути дитину.

За матеріалами – Пошепки.

Життя влаштоване так, що багато жінок, які щиро хочуть дитину, не можуть зачaти її. А ті, хто не може і не гідні бути матір’ю, отримують цей подарунок від Бога. Як це виходить? Чому так несправедливо?

Чому жінки залишають своїх дітей? Хіба є більш прекрасне почуття, ніж материнська любов?

Ця історія сталася у звичайному житті. Сергій і Катя познайомилися в одному бізнес-центрі в столиці. Чоловік активно займався своїм бізнесом. Не планував одружитися і створити сім’ю. Катя теж будувала свою кар’єру. Але, маючи такий шанс, не хотіла втратити. Вони почали зустрічатися, спілкуватися, а потім дівчина запропонувала створити сім’ю. Так і вийшло. Сергій не був проти домашнього затишку і сімейного статусу.

Але в цьому плані їх уявлення були занадто різними: Катя хотіла поки насолоджуватися життям, подорожувати, побачити світ. Не хотіла нічого робити, не прибирала, не прала, не готувала. Викликала домробітниць, купувала готову їжу, витрачала на себе занадто багато, пропадала в магазинах одягу і в салонах краси. Ясна річ чоловікові це поведінка зовсім не подобалася. Почалися постійні сварки і скандали. А через деякий час Катя дізналася, що чекає дитину.

Вона прийшла і повідомила про це чоловіку. А ще сказала, що хоче позбутися дитини і не пішла на цей крок тільки тому, що термін не дозволяв. Після цього їх відносини зовсім охололи. Протягом всієї вaгiтності чоловік і дружина жили як сусіди. Сергій все сподівався, що після наpoдження дитини дружина схаменеться.

Однак його чекало розчарування.

Коли він прийшов забрати їх з пологового будинку, дружина вийшла одна. Без дитини.

— Де дитина?

— Я написала відмову від неї.

Вони почали сваритися.

Катя сказала образливі слова і пішла. Сергій навіть не слухав її. Розумів, що жінка не в собі.

Після цього вони не спілкувалися і не жили разом. Сергій подав на розлучення, а дитину сам забрав з полoгoвого будинку. Весь медперсонал з радістю спостерігав за цим процесом. Адже в наш час так рідко можна зустріти таких татів…

А він просто забрав свою дитину і пішов додому. Він виховував сина один, допомагала тільки мати. А через кілька років зустрів жінку, в яку закохався з першого погляду. Вона замінила його дитині мати. А потім у них наpoдилася ще дочка.

Читайте також: “Мамо, я так за тобою скучив!” – малюк кинувся обнімати дівчину, що була дуже схожа на його покійну мати. Ту, що помeрла від рaку, рятуючи від нього інших. А дівчина не могла не приголубити малюка

А життя Каті так і не склалося. Вона ніколи не поцікавилася своєю дитиною. А Сергій навіть згадувати не хоче про неї. Так, розуміє, що сам вибрав собі таку жінку, але не хоче більше думати про неї. І все!

Як ви думаєте, чому Катя так вчинила зі своєю дитиною?