fbpx

Ще меду – Японія закупить додатковий обсяг українського меду

Компанія Yamada Bee Company Group почала експорт додаткових обсягів українського меду до Японії, особливо їх цікавить соняшниковий та акацієвий, – таку інформацію оприлюднив посол України в Японії Сергій Корсунський у своєму Фейсбук.

Український посол розповів, що провів зустріч із президентом провідної компанії Японії Yamada Bee Company Group, яка виробляє мед, косметичні і лікарські засоби, біологічно активні харчові добавки з прополісу та інших супутніх продуктів бджолярства, Хідео Ямада.

Компанія прийняла рішення надати технічну допомогу українським бджолярам у вигляді специфічного обладнання. Посол додав, що Yamada Bee Company Group вже почала експорт в Японію додаткових обсягів українського меду (особливо цікавить мед з соняшнику, липи і акації), а також іншої солодкої продукції українського виробництва.

«Компанія – одна з світових лідерів у проведенні досліджень у цій сфері. Вони прийняли рішення надати технічну допомогу українським бджолярам у вигляді специфічного обладнання, а також вже почали експорт в Японію додаткових обсягів українського меду а також іншої солодкої продукції українського виробництва. 10% від обсягів продажу власної та української продукції буде спрямовуватись для України», – написав Корсунський.

Фото: pixabay.

08/20/2022

You cannot copy content of this page