fbpx

Що категорично не можна робити, якщо ви виховуєте хлопчика

Скільки ж всього потрібно врахувати, щоб ваш син виріс самостійним і, як то кажуть, справжнім чоловіком. Візьміть на замітку ці правила.

Коли у вас народжується хлопчик, ви відчуває велику гордість за те, що змогли привести на світ такого досконалого чоловіка. Це своєрідна ініціація як жінки. А так як у вас зі своєю дитиною дуже сильний зв’язок, таке відчуття безмежної влади над чоловіком може серйозно крутити голову. І ви почнете робити одну помилку за іншою. Отже, що вам категорично не можна робити будучи мамою хлопчика:

1. Не враховувати його думку. Ви повинні радитися зі своїм сином, тим самим навчаючи його брати відповідальність за свої вчинки і приймати рішення. Це дуже важлива якість у хлопчика! Здатність бути дійсно главою сім’ї є далеко не у кожного чоловіка, і цього його повинні навчити батьки. В даному випадку тато виконує роль конкурента, і змагання з ним за статус чоловіка розвиває в хлопчика силу духу і жорcткіcть, а ось мама навчає поваги до жінки і до її жіночності.

2. Гальмувати мрії. Хлопчики зазвичай відрізняються більшою активністю, ніж дівчатка. І ваше завдання — не придушувати цю активність. Хоче на гірку — нехай йде, хоче на бокс — дозвольте, хоче кинути бокс і піти на самбо — це його право. Він повинен спробувати свої сили багато в чому, дозвольте йому це.

Не думайте, що він виросте хуліганом. Швидше він буде знати, чого він хоче насправді. Єдиний нюанс — не забувайте віддавати йому відповідальність за його вчинки. Впав з гірки і розбив ніс — ніяких «Я ж казала!», захоплюйтеся тим, що він все-таки скотився; порадьте бути обережнішим наступного разу.

3. Сміятися над ним, навіть якщо його дії і справді дуже зворушливі. Пояснюйте свій сміх малюкові правильно: «Мені весело дивитися, як такий маленький хлопчик міркує зовсім по-дорослому. Я тобою пишаюся!»

4. Цілувати в губи. Щоб уникнути обурення багатьох мам, відразу зазначимо: поцілунок в губи — це дія ceкcуaльного характеру, і крапка! Нічого спільного з материнською ніжністю він не має. Для вираження ніжності цілком достатньо обіймів, поцілунків в щічки, чоло, носик.

5. Перевдягатися перед малюком. Як тільки він став ходити самостійно і говорити «Я сам!», Ви повинні почати ставитися до нього, як до чоловіка. І чоловік цей не ваш, хоча ви і народили його самі. Тому не варто показуватися перед ним без одягу.

6. Обговорювати його промахи з подругами, особливо при ньому. Це бoляче рaнить самолюбство хлопчика десь у віці 4-7 років. В результаті він засвоює одну з двох програм — або перестає довіряти жінкам в принципі, приховуючи від них свої невдачі і проблеми; або перестає бути активним, щоб не робити помилок, що в дорослому віці обертається «чоловіком на дивані» або повною відсутністю амбіцій.

Джерело.

You cannot copy content of this page