fbpx

Що потрібно встигнути до настання Нового року?

Ось і добігає кінця 2018 рік. Яким він був для вас? Важким, цікавим, прибутковим? Напевно, були злети і падіння, зустрічі і розставання, удачі і промахи. Чи всі встигли зробити те, що планували? Попереду нас чекає новий, 2019 рік. Що він принесе кожному з нас нам не дано передбачити, але ми повинні налаштуватися на позитивний лад. Зробити все від нас залежне, щоб у новому році було менше помилок, тривог і невдач.

Неможливо почати нову справу, не завершивши старого. Давайте залишимо все непотрібне в старому році і увійдемо в новий рік без проблем! Отже, що ж необхідно встигнути до настання Нового року?

1. Схуднути. Схуднути до Нового року не бажає хіба що дитина. Чарівна новорічна ніч, дороге плаття, близькі поруч – про що ще можна мріяти? Так давайте докладемо всіх зусиль, щоб не тільки в новорічну ніч виглядати чудово, але й протягом усього року почувати себе легко і впевнено!

2. Пробачити старі образи і самому попросити пробачення. Хто тільки не ображав нас за цей рік. І близькі, і не дуже. Та й ми, напевно, наговорили чимало дурниць. Тому, давайте попросимо вибачення у колег, сусідів, друзів і близьких, якщо ми їх чимось образили. Ну і самі пробачимо всіх за все.

Читайте також: Сильна молитва: нехай кожна мама захистить свою дитину!

3. Викинути непотрібні речі. У всіх вдома знайдуться речі, якими давно ніхто не користується. Старий одяг, зламаний велосипед, незатребувані книги і т.д. Звільнимо місце для приходу в наше життя нових, корисних і цікавих речей. Старий одяг можна віддати тому, хто його дійсно потребує. Книги придадуться в бібліотеці, а велосипед напевно потрібен сусідському хлопчику, який його швиденько полагодить.

4. Виконати всі дані обіцянки. Для нас це часто болюче питання. У поспіху пообіцяємо людині що-небудь, лише б відстав, і займаємося далі своїми справами. Найгірше, коли ця людина дитина. Даючи дитині обіцянки і не виконуючи їх, ми не тільки розвиваємо в ньому погані нахили, але й втрачаємо в його очах авторитет. Згадайте, кому і що ви пообіцяли, і виконаєте свою обіцянку. Якщо у вас немає такої можливості, вибачтеся, і надалі не обіцяйте даремно.

5. Купити подарунки. Краще всього зробити це заздалегідь, а не в останні дні, коли доводиться брати те, що залишилося. Напишіть список людей, яким будете робити подарунки. Подумайте, що б вони хотіли отримати від вас на Новий рік. Можна навіть особисто запитати їх про це. Діткам можна подарувати настільні ігри, солодощі, гарні книги і фільми, іграшки. Чоловікам – навігатор в автомобіль, акустичну систему, збірник улюблених фільмів, ну і піну для гоління, куди ж без неї. Жінкам – подарункові сертифікати в SPA-салон, магазин косметики, фітнес-клуб; шарфик, красиву постільну білизну, набір засобів по догляду за будинком. Мамі можна подарувати побутову техніку. Татові дорогий шарф або краватку. Друзям і колегам гарні сувеніри.

6. Погасити всі борги. Увійдемо в новий рік з чистою душею – повернемо сусідові забутих сто гривень, оплатимо штраф за порушення ПДР, і погасимо борг за послуги мобільного зв’язку. Це приблизний список справ, які потрібно завершити до настання нового року. Можливо, у вас є свій список. Щось ви додасте, щось приберете з цього. У будь-якому випадку, провести ревізію в голові і в хаті потрібно. Залишимо все погане в старому році, щоб ніщо не збурювало наше серце в новому!

Джерело.

You cannot copy content of this page