fbpx
Дозвілля
“Що за треш?”: поява Філіпа Кіркорова в українському шоу “Х-фактор-9” викликала хвилю невдоволення в мережі (відео)

Поява російського співака Філіпа Кіркорова в українському вокальному талант-шоу “Х-фактор-9” викликала хвилю невдоволення в мережі.

Так, у суботу, 15 грудня, на телеканалі СТБ транслювався четвертий прямий ефір проекту, темою якого стали “Світові хіти” (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Підопічні української артистки Насті Каменських — гурт Duke Time — виконали на сцені власний варіант нашумілої пісні Кіркорова “Цвет настроения синий”.

Після закінчення номера під час коментаря журі Андрію Данилку, одному з учасників суддівського складу “Х-фактор-9”, на мобільний телефон подзвонив сам автор пісні-оригіналу.

Данилко підняв трубку під оплески залу глядачів, після чого відеодзвінок росіянина вивели на великий екран.

Кіркоров похвалив Duke Time, поставивши їм максимальну оцінку в 10 балів, і заявив, що хотів би колись виступити з хлопцями на одній сцені.

При цьому в коментарях в трансляції ефіру на YouTube багато користувачів висловили впевненість, що такий крок є постановочним, а також обурилися тому факту, що співак-росіянин взагалі з’явився на українському телебаченні.

“Відстій”, “Хоч би телефон підключив кудись, щоб трансляція вивелася”, “Фу, вимкніть це”, “Безглуздя”, “Що за треш?” — пишуть у мережі.

Джерело.

You cannot copy content of this page