fbpx

Щойно моя мама вдруге заміж вийшла, як вхід до її дому для мене брата і наших дітей закрився

Мого батька не стало дев’ять років тому. Мама важко переживала втрату, тому своє життя вона вирішила наповнити онуками. Ми з братом були тільки за те, що вона таким чином себе розвіює і дарує любов нашим дітям.

Гроші вона брати у нас не хотіла, тож ми допомагали мамі закривати побутові питання, часто купували їй продукти. Кожні святкові дні ми збиралися в неї вдома і вона дбайливо до нас ставилася.

Рік тому мама несподівано для нас знайшла собі чоловіка. Він удівець. Вони вирішили разом жити. Мамі стало набагато краще, у неї начебто відкрилося друге дихання. Ми були щасливі, що мама почала жити на повну.

Як тільки вони з’їхалися, сталися якісь дивні речі. Мама врапт забула і про мене і про брата. Сказала, що тепер її будинок для нас закритий, і попросила щоб наші діти до неї теж більше не приходили.

Як виявилося Борис Олексійович, її новий чоловік не надто любить шум, який завжди супроводжує дітей. Cfvt тому вона вирішила його берегти. Сказала, що сама відвідуватиме нас.

Проте, не це нас обурило – онуки її нового чоловіка завжди були в них у гостях. Ми з братом слів не знаходили – наш рідний дім став для нас чужим. Мама не приходила до нас практично, а якщо і виривалася в гості, то по першому дзвінку свого чоловіка бігла назад додому.

Звісно ж, ми з братом говорили з нею про те, що нам дуже неприємно таке ставлення. Але мама навіть слухати нас не стала, сказала, що ми не хочемо для неї щастя, раз дорікаємо її в такому.

За її словами, вона ще геть молода і хоче бути щасливою. Говорить, що це ми не можемо сприйняти її нову сім’ю, тому і ставимось ось так. Попросила нас подорослішати, а доти, ні вона до нас, ні ми до неї на гостину не повинні приходити.

З мамою не спілкуємось уже пів року. добре, хоч брат у мене є. а то б і рідної душі на світі не залишилось.

Але я ніяк маму зрозуміти не можу. Невже дорослі діти уже не діти тобі зовсім? Як може чоловік замінити сім’ю? А що буде, як вона занедужає? Її доглядатимуть діти її нового чоловіка?

А може це я не права і потрібно було тримати дистанцію від самого початку?

13,12,2022

Головна картинка ілюстративна pexels.

You cannot copy content of this page