fbpx
Без категорії
Шлюб – не для всіх добре. Виявляється, якщо ви самотні – ви щасливіші

Шлюб – не для всіх добре…

Виявляється, якщо ви самотні, ви підтримуєте міцні соціальні зв’язки і допомагаєте іншим. Джерело

Шлюб робить людей менш соціальними, і це не додає їм щастя.

Читайте також: 4 речі, родом з дитинства, які заважають нам бути щасливими

Дослідження, опубліковане в 2015 році, підтвердило цей факт. Зате самотні частіше підтримують зв’язки, частіше надають допомогу і частіше отримують її від батьків, родичів, сусідів і друзів, ніж одружені люди.

Дослідження показало, що в самоті зміцнюються соціальні зв’язки як чоловіків, так і жінок, і ця тенденція зберігається навіть при обліку структурних пояснень соціальних відносин.

Дослідники прийшли до висновку, що держава має “офіційно визнати не тільки соціальні обмеження, пов’язані з шлюбом, але і той факт, що самотні люди більш активні в соціальному співтоваристві”.

Дослідження 2015 року було доповнено в травні 2017 року, коли в лекції Ted Белла Де Пауло зазначила, що суспільство недооцінює життя, відносини та історії самотніх людей.

Будь-яка романтична історія розповість нам про те, як двоє зустрілися і одружилися. Але в цьому простежується певна несправедливість, так як у самотніх людей романтики в житті набагато більше.

Дослідження показали, що люди, які одружуються, не стають щасливішими або психологічно здоровіше, ніж коли вони самотні.

Виявляється, у самотності є і профіт!

You cannot copy content of this page