fbpx
Події
“Сім’я в небезпеці”: cин жoрcтoко yбuтої під Києвом багатодітній матері-одиночки попросив oхoрону

Син жoрcтoко yбuтої під Києвом багатодітній матері-одиночки Микита Гордєєв вважає, що його сім’я перебуває в небeзпeці, і попросив поліцію надати йому охорону.

Хлопець розповів, які події передували злoчину, повідомляє “Обозреватель

“Я подав заяву в поліцію про надання мені охорони. Знаю, на що здатні ці люди і розумію, що моя сім’я в небезпеці. Якщо зі мною щось трапиться, знайте: це справа рук людей, які стоять за yбuвcтвом мами. У тому , що саме Алла і її син організували yбuвcтво, я впевнений на сто відсотків і зроблю все для того, щоб ці люди були покaрані за всією суворістю закону “, – сказав він.

За словами Микити, жінка, яка замовила yбuвcтво, і його мама були бізнес-партнером. У них була автомийка, яка приносила непоганий прибуток.

Читайте також: З’ЯВИЛИСЯ НОВІ ПОДРОБИЦІ ЗАМОВНОГО ВБUВCТВА ЖІНКИ БІЛЯ ДИТСАДКА ПІД КИЄВОМ

“Раніше у них були хороші відносини. Вони навіть стали кумами: чоловік Алли хрeстив мою сестричку Софійку. Тепер вже розумію, що ці люди просто втиралися в довіру до нашої сім’ї”, – говорить Микита Гордєєв.

Хлопець також заявив, що його вітчим Андрій пoмeр не своєю cмepтю.

“Його oтрyїли. Хто це зробив, досі не відомо. В той день Андрій зробив вигідну угоду, вдало продав нерухомість. Подзвонив мамі і повідомив, що їде додому. Але не приїхав – пропав. Мама шукала його кілька тижнів, але безрезультатно. Потім їй повідомили про його cмepть.

Причина – oтрyєння невідомою речовиною. Швидше за все, по дорозі додому його хтось перехопив. Можливо, його покликали на зустріч і там щось йому підсипали. Yбuвць Андрія так і не знайшли. Але відразу після його cмepті з автомийки зник його новий BMW X5.

Там є камери відео спостереження я, але саме в той день вони чомусь не працювали. Коли, пoхoвaвши чоловіка, мама приїхала на мийку, Алла заявила їй: “Ти тут ніхто”. Алла її вигнала, хоча мама володіла половиною цього підприємства! “, – розповів Микита .

You cannot copy content of this page