fbpx
Дозвілля
“Скільки житиму, буду боротися”: Володимир Остапчук, про те чому дружина не дозволяє йому бачитись із дітьми

Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, колишня дружина Володимира Остапчука Олена Войченко вивезла їхніх спільних дітей до Канади.

9-річна Емілія та 4-річний Еван наразі проживають у Торонто, і український ведучий не має змоги спілкуватись із дітьми вже понад 100 днів.

В одному із нещодавніх інтерв’ю, він поділився наболілим та розповів про варіанти вирішення ситуації:

“Лєна не дає бачити дітей вже 105 днів. Каже: “Ти не маєш права, навіщо ти потрібен”. Я спілкувався з юристами. За місяць до повномасштабної війни я виграв суд. Суд призначив мені два обов’язкові дні на тиждень, щоб я проводив час із дітьми. Я це й робив, приїжджав до них у середу та неділю. Можна їх змyсити повернутися в Україну, але який дурний батько робитиме це, коли ракeти літають?”

За словами шоумена він очікує на завершення війни, і має намір все ж знайти спільну мову з колишньою дружиною:

“Є два механізми. Перший – ти повертаєш дітей, відкриваєш кримінальне провадження. Ніхто цього не хоче робити. Другий, якщо вони не повернутися, поїхати в Торонто і там із ними бачитися, бо це рішення українського суду і там воно також діє. Просто потрібно перекласти англійською мовою та отримати завірення нотаріуса.

Думаю, що це по-перше, невлаштованість її особистого життя. Я знаю історії, що коли у жінки налагоджується особисте життя, вона починає жити своїм життям. Зараз вона живе, щоб помститися колишньому чоловіку. Ну й образа. Це мої діти. Є чоловіки, які заводять нову сім’ю і кажуть: “Ну гаразд, не даєш і не давай”. Але я люблю своїх дітей, і скільки житиму, буду боротися”.

17,06,2022

Головне фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page