fbpx
Події
Скоро й без секонду – на Росії входить в моду одяг без етикеток

На Росії почали продавати одяг зі старих колекцій модних європейських брендів.

Як пише Shopper’s, Європа має спеціальні фабрики, які готують застарілі чи ношені речі для перепродажу в треті країни. Проте, люксові бренди утилізують стоки, але такі як H&M, дозволяють фабрикам перепродавати речі, при умові, що бірки будуть зрізані.

Зазвичай такі речі купували країни Африки та Азії, але тепер цими речами зацікавилися російські перекупники. В одній компанії заявили, що деякі магазини розібрали оптом «застарілі» речі Zara, H&M, Nike і Adidas.

Підтверджує і ріст стоків на Росії німецька компанія – імпортер. Та зауважують, що на кордоні перевіряють чи не має бірок на речах, бо тоді фури завертають.

Також саботують продаж товарів росії деякі фабрики, наприклад, в Литві і Естонії почали відвантажувати на Росію речі гіршої якості і затягувати з процесом відвантаження.

Здорожчала також доставка такого одягу в три рази – з €3 до €9 на 1 км.

Крім того, звичайний секон-хенд може скоро не потрапити до росіян, адже в 6-му пакеті санкцій ввійшли товари під кодом 6309, тобто товари подвійного призначення.

Загалом, російський ринок втратив 80% брендів одягу: H&M Group (H& M, COS, Monki, Weekday, & Other Stories, Arket), Nike, Victoria’s Secret, Uniqlo, Mango, Inditex (Zara, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Pull & Bear, Stradivarius

Фото: pixabay.

09/03/2022

You cannot copy content of this page