fbpx

Скупий жених

Іринці 17 років. Вона закінчила школу і досить легко склавши вступні іспити вступила до інституту. Олегу 23. Він відслужив в аpмії, повернувся в рідне село до батьків з братом і влаштувався на роботу в місто.

Пoзнaйoмили Ірину та Олега спільні друзі. Спочатку просто зідзвонювалися, а через деякий він запропонував зустрічатися. Особливої ​​пpистpасті до Олега Іринка не відчувала, але погодилася – довгої черги з кавалерів до себе вона ніколи не спостерігала, а тут такий-сякий хлопець з’явився.

Олег був знaйомий з Іриними батьками, часто після роботи увечері заходив на чай з пирогами. Власне і зустрічалися вони здебільшого у неї вдома – пили чай, сиділи слухали музику у Іринки в кімнаті. Через кілька місяців, коли відносини вийшли на рівень пoцiлунків (більшого Іринка не дозволяла), Олег все частіше почав заводити розмови про одруження. Ірина тільки сміялася – їй ще й вісімнадцяти немає, яке заміж. А Олега квапили батьки – мов, в аpмії відслужив, роботу знайшов – пора і за розум братися, сім’єю обзаводитися.

На Іринине 18-річчя Олег подарував їй білі туфлі. Мама посміялася ще – на весілля натякає, напевно. Після дня народження Олег поставив питання руба – або переходимо до серйозних стoсунків і одружуємося, або …. роки його молодість минає. Іринка здивувалася такому повороту, а як же мовляв кохання і почекати кілька років – рано їй заміж ще.

Читайте також: – Але ти не знаєш про мене майже нічого. Яка з мене наречена, коли не маю навіть скромного посагу?

А ще вона мало знала про сім’ю нареченого. Насторожували тільки його розповіді, що ось вони новий телевізор купили – обмили. Або в минулі вихідні – картоплю викопали – і з такої важливої нагоди чому б не випити. І кілька раз приходив до неї Олег з роботи напідпитку – з хлопцями посиділи, що такого.

Ні, вирішила вона, такого щастя «під мухою» їй не треба. 18 років – не 38, знайдеться ще Ірина любов. І зібравшись з духом, повідомила Олегу про те, що не пара вони один одному, що весілля не буде і їм краще розлучитися. Олег засмутився. Настільки сильно, що тиждень чатував Іринку то біля будинку, то біля інституту – намагався повернути свою любов і наречену назад. Правда кожен раз ледве на ногах стояв. Чим тільки підтвердив, що Ірина прийняла вірне рішення розлучитися.

Одного разу прийшов тверезим, як скельце, і сухо попросив Іринку повернути подаровані їй на день народження туфлі, якщо вже вона йому відмовила.

Вона з легкістю віддала …

Правда, сама подаровані Олегу на Новий Рік парфуми назад просити не хотіла))).

Іра, 19 років.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page