fbpx

Слів не добрати: Директорка школи, яку підозрюють у зливанні позицій ЗСУ і випустили під заставу у пів мільйона не з’являється до суду, та не носить браслет… бо їх не було в наявності

Доки наші хлопці героїчно боронять кожен міліметр Української землі відбувається справжній сюр.

Нещодавно стало відомо, що директорка школи на Київщині, яку підозрюють у здаванні позиції ЗСУ ворогові в обмін на посаду міністра освіти, не з’являється до суду уже півтора місяці.

Про це повідомляє ТСН.

Більш того вона на зв’язок із суддями не виходить, а достовірної інформації, де вона перебуває наразі, немає ні в суддів, ні в прокуратури. Більш того, під час засідання було виявлено що вона і браслет не носить.

Підозрювана не з’явилася уже на друге слухання справи. За словами адвоката, усе через хворобу, але підтвердити свої слова документами він не зміг.

Нагадаємо, що раніше жінку було випущено під заставу в пів мільйона гривень із зобов’язанням носити електронний браслет. Під час останнього слухання, судді виявили, що електронний браслет підозрювана не носила:

«Не було браслетів у наявності, тобто зараз вона перебуває під заставою у пів мільйона, на неї було покладено обов’язки з’являтися до суду, але зобов’язання про електронний браслет неможливо було виконати».

Ось таке пояснення дали в суді.

26,08,2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.

You cannot copy content of this page