fbpx
Події
Сніжана Єгорова видала заміж 21-річну доньку(фото)

21-річна донька телеведучої Сніжани Єгорової вийшла заміж. Церемонія одруження відбулась за кордоном, пише 24 канал.

Сніжана Єгорова переживала непростий для себе період. Болюче розлучення з Антіном Мухарським, скaндaльні заяви екс-коханого, госпіталізація та труднощі в кар’єрі – телеведуча щоразу повідомляла про неприємності в своєму житті. Однак на зміну чорній смузі прийшла біла – одна з її старших доньок – 21-річна модель та акторка Олександра Єгорова – вийшла заміж.

Читайте також: “Нарешті панове дожився до суїцидaльних думок”: Мухарський розповів про непросте життя у Європі

Радісну звістку сповістила телеведуча у соцмережах. Церемонія відбулась 27 липня у США, де й мешкає Олександра. За словами Сніжани Єгорової, саме за кордоном її донька зустріла своє кохання.

“Це ж треба було прилетіти, як Мері Поппінс, до океану, щоб зустріти там свою любов! І тепер дві долі стають однією історією кохання”,– зазначила Сніжана Єгорова.

До чарівного допису зірка додала фото новоспеченого подружжя. Наразі ж телеведуча не розголошує ані деталей весілля, ані інформації про свого американського зятя.

Зазначимо, що телеведуча Сніжана Єгорова – мама 5 дітей. Старші доньки зірки – 27-річна Анастасія та 21-річна Олександра – були наpоджені у шлюбі з режисером Семеном Горовим.