fbpx

“Сьогодні особливий День Незалежності”: Дмитро Комаров показав, куди витратив кошти які отримав від продажу свого унікального авто

Дмитро Комаров, відомий в Україні ведучий,. показав, куди витратив отримані від продажу свого унікального авто кошти.

Дмитро Комаров разом з друзями і волонтерами придбав пікапи для ЗСУ. У своєму дописі в одній із соціальних мереж Дмитро розповів, як відбувалась купівля, та хто додав грошей.

Цитуємо:

“Сьогодні особливий День Незалежності – найскладніший час для України за всю історію, коли країні як ніколи потрібна допомога кожного з нас, щоб разом наближати перемогу. Сьогодні весь світ захоплюється унікальною особливістю українців – об’єднуватись, перетворюючись на єдиний організм. Разом ми стаємо непереможними. Наша сила – у нашій єдності.

Учора спеціально до Дня Незалежності ми доставили із Латвії партію машин для ЗСУ – понад 20 пікапів, джипи, мікроавтобус. Я хвилювався, коли вся ця партія вже стояла в Європі і «підтискали терміни». Здавалося, що встигнути неможливо. Але допомогла єдність – на перше прохання знайшлися волонтери, які допомогли організувати найскладнішу логістику та за кілька днів доставити всю колону.

Купівля цих машин теж приклад єдності. Я продав своє авто на аукціоні за мільйон гривень та збирався купувати пікапи. Розповів про це своєму куму Сергію, і він відразу ж сказав, що хоче додати гроші і також бере участь. Йому не потрібна реклама – він непублічний бізнесмен, який просто хоче допомагати.

Ми скинулися, але як купити машини? На допомогу прийшли українці з Латвії, @valeriy_oleniychuk та @vitalii.oleniichuk, які з 2014 року возять машини на фронт. За 1,5 місяці вони намотали Європою тисячі кілометрів, особисто обирали та діагностували кожну машину, везли на СТО, упорядковували, фарбували. Вчора, коли ми зібралися у Нетішині зустріти колону, мене переповнювала гордість за українців.

Неймовірний ступінь доброти та здатність організувати взаємодопомогу, безкорисливо та щиро”.

також Дмитро розповів, що для нього означає Нзалежність:

“Вчора говорили, що таке незалежність. Особисто для мене незалежність – це свобода. Свобода дій, думок, бажань. Можливість вільно мріяти самостійно визначаючи, яким буде твоє майбутнє. Незалежність – коли в тебе немає бар’єрів, обмежень та заборон. Ти вільний, коли незалежний і незалежний, коли вільний. Тільки незалежна людина може дозволити собі не брехати, не підлаштовуватися під обставини, а бути собою. Лише незалежні люди завжди перемагають. Пишаюся, що я українець. Пишаюсь, що живу в Україні.

Ми, українці – були, є і будемо вільними та незалежними. І в цьому наша сила.

Зі святом! Слава Україні!”

Героям Слава! Низький уклін кожному хто робить усе, аби ми з вами стали справді Незалежною і Вільною нацією.

24,08,2022

Головна картинка – фото зі сторінки Дмитра Комарова.

You cannot copy content of this page