fbpx

Справа про всиновлення дитини у Фастові на Київщині переростає у народний бунт(відео)

Справа про всиновлення дитини у Фастові на Київщині переростає у народний бунт. Сьогодні до суду, де вирішують долю 4-річної дівчинки, прийшло кілька десятків небайдужих містян, які підтримують батьків Слободянів, у яких забирають прийомну дитину, йдеться в сюжеті ТСН.

Активісти не розуміють, як можна забирати дівчинку в родини, котра стільки вклала в її виховання, а дорослих дитина сама називає своїми татом і мамою.

“Це дикість, це низько”, – кажуть люди. Справи про всиновлення розглядають у закритому режимі, тож жителі Фастова чекали знадвору, а поки тривало засідання, збирали підписи під зверненням до президента, уповноваженого з питань дітей і всіх міських та обласних чиновників з метою дозволити Слободянам удочерити дівчинку.

Боротьба іде за 4-річну Ліну – це третя прийомна дитина в родині. Рік тому її покинули родичі біологічної матері. Фізично вона була здоровою, проте страшенно виснаженою, відставала у розвитку, не вміла їсти і не знала, що таке туалет. Найскладніше було встановити контакт – дитина або впадала в істерики, або ні на що не звертала увагу. Нині це вже позаду, бо родина Слободянів упоралася з вихованням.

Читайте також: Тепер їм погрожують: подружжя із місцевої преси дізналося, що їхню прийомну дитину вдочерили(відео)

Біологічна мама Ліни помepла три місяці тому, тож донька успадкувала 2-кімнатну квартиру у центрі Фастова. І раптом у Ліни знайшлися родичі, котрі в ультимативній формі зажадали всиновлення дитини. Слободяни готувалися до цієї процедури, але зібрати все необхідне не встигли – у службах згадали, що у прийомного батька інвалідність, тож довелося заново все переробляти тільки на маму. А тим часом родина дізналася, що інша пара вже відсудила в них дитину. Це стало для Слободянів справжнім удаpом, бо вони розраховували на пріоритет, з огляду на власний внесок у життя Ліни.

До всього, у справі вирішили змінити суддю, тож для родини все почнеться спочатку. На оскарження рішення про всиновлення вони  мають 20 днів. Також Слободяни подаватимуть позови проти соцслужб і планують створити рух, який би захищав таких, як вони.

“Здається, що прийомні родини використовують, як перевалочний пункт. Вони виходжують, от вона виросла красива, і виходить, як товар її виставляють: давайте усиновлюйте, платіть за неї гроші. Створити новий закон по захисту прийомних родин, щоб такого ніколи в житті не відбувалося”, – вважає Максим Слободян.

You cannot copy content of this page