fbpx
Рецепти
Спробуйте, і ви переконаєтесь, що це просто і швидко! Надійний та перевірений роками рецепт бісквіту

Є господині які бояться випікати бісквіт, бо він може не піднятися, чи «сісти». Сьогодні ми з вами випікатимемо бісквіт за надійним, перевіреним роками рецептом. Спробуйте, і ви переконаєтесь, що бісквіт – це просто і швидко!

Надійний та перевірений рецепт бісквіту – інгредієнти

  • Яйця – 7 штук (кімнатної температури).
  • Цукор – 200 г.
  • Борошно – 145 г.
  • Крохмаль картопляний – 50 г.

Приготування:

Дно форми (d=25-26 см) застеляємо пергаментом. Боки нічим не вистеляємо та не змащуємо. Духовку нагріваємо до 180 градусів (верх-низ).

Жовтки відділяємо від білків.

Білки акуратно відділяємо від жовтків. Білки збиваємо до міцної піни, по ложці вводимо цукор, постійно збиваючи. Збиваємо до блискучої гладкої маси, як на безе. По одному додаємо жовтки, не припиняючи збивати. Збиваємо ще 5-10 хвилин поки маса не стане густою та пухкою.

Читайте також: Пляцок “Вишнева леді” – просто та швидко, а головне смачно!

Борошно змішуємо з крохмалем і в три заходи, обережно вимішуємо лопаткою, лише до об’єднання компонентів в однорідну масу.

Тісто викладаємо у форму і ставимо в духовку. Випікаємо 30-35 хвилин, виймаємо з духовки. Залишаємо бісквіт у формі на 15 хвилин, перевертаємо форму з бісквітом догори дном, залишаємо ще на 30-40 хвилин.

Ножем відділяємо краї бісквіту від форми, знімаємо роз’ємний край, знімаємо з коржа пергамент і залишаємо повністю охолодитися на решітці.

Коли бісквіт повністю вистиг розрізаємо його на три коржі.

Смачного!

За матеріалами – Пляцок.info

Опубліковано 5 січня 2019 року