fbpx
Політика
Стало відомо кого Путін хоче призначити гауляйтером захоплених територій України після “референдумів”

У Росії розмріялися, що окуповані території України очолить колишній гендиректор “Роскосмосу” Дмитро Рогозін. Фахівець із застосування батутів у космосі може стати постійним представником президента РФ у новоствореному “Кримському федеральному окрузі”: туди у державі-агресорі хочуть включити Крим, а також Донецьку, Луганську, Херсонську та Запорізьку області України.

Про це з посиланням на джерела у Раді Федерації, адміністрації президента РФ та в окупаційному “уряді” тимчасово захопленого Росією українського Криму пишуть російські пропагандисти з видання “Ведомости”. Рішення про призначення нині безробітного Рогозіна “буде ухвалено найближчим часом”.

Про те, що в Кремлі можуть ухвалити позитивне рішення щодо призначення гауляйтером окупованих українських територій Рогозіна, відомого “досягненнями” у російській космічній сфері, за версією пропагандистів, говорять на підприємствах ОПК та в адміністрації президента РФ.

“Необхідність створення нового федерального округу він (співрозмовник із Кремля, – ред.) пояснив “непростою ситуацією”, що склалася навколо референдумів про приєднання нових територій: а для управління ними потрібен політичний важкоатлет”, – пишуть пропагандисти.

Є ще одна версія причин можливого призначення Рогозіна гауляйтером окупованих українських регіонів: йому просто все ніяк не можуть знайти роботу, де він міг би застосувати свої численні “таланти”.

“Інше близьке до АП джерело пояснює можливе призначення Рогозіна постпредом президента в цьому федеральному окрузі так: “Там великий фронт робіт, тож це цілком можливо”. Враховуючи, що його досі не призначили на федеральну посаду, є ймовірність, що йому знайдуть роботу там”, – пишуть пропагандисти.

Сам Рогозін поповнив лави безробітних з 15 липня, коли його звільнили з “Роскосмосу”, пообіцявши, що “з часом він буде працевлаштований”. Він, запевняють російські ЗМІ знову з посиланням на джерело (цього разу в “Роскосмосі”), “бажав би цього призначення”, проте поки що команда відставного гендиректора корпорації “не готується до переведення на нове місце роботи”.

Тим часом на тимчасово окупованих територіях України триває вистава під назвою “референдум про приєднання до Росії”. У “бюлетенях”, складених за всіма правилами “демократії” по-російськи, є лише одне питання – про “підтримку приєднання”.

Стартував так званий референдум 23 вересня і номінально має тривати до 27-го. Проте вже 25 вересня російська пропаганда визнала “референдуми” у всіх захоплених областях, крім Херсонської, такими, що відбулися – через “високу явку”.

Наперед прописані та затверджені “результати референдуму” окупанти мають намір оголосити 28 вересня, а вже 30-го президент РФ Володимир Путін, як очікується, оголосить про “приєднання” частини України до держави-окупанта.

Україна вже заявила, що фейкові “референдуми” жодним чином не вплинуть на те, що українська армія продовжить звільняти захоплені ворогом території доти, доки не буде відновлено територіальну цілісність держави у визнаних світом кордонах 1991 року.

You cannot copy content of this page