fbpx
Події
Стало відомо, як правильно себе вести в сонячне затемнення 6 січня

У цей період ви можете закласти майбутні успіхи й досягнення, які будуть підсилені енергетично, пише ТСН.

Кажуть, як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Новий рік ми вже зустріли, але в нас є ще одна нагода вплинути на те, як він мине — початок 2019-го ознаменується сонячним затемненням, яке відбудеться 6 січня о 03:42 ранку за київським часом. Саме завдяки йому можна забезпечити себе та свою родину позитивом та гарною вдачею, яких вистачить на увесь наступний рік.

Сонячне затемнення 6 січня 2019 року — часткове, і найкраще його буде видно у Східній Азії, зокрема, в Японії, Північній і Південній Кореях, на сході Китаю та Монголії, на Алясці й у північній зоні Тихого океану. В Україні його не буде видно, але це не означає, що воно на нас не впливатиме.

Для українців це перше у 2019 році сонячне затемнення енергетично особливе ще й тому, що 6 січня — це Святвечір для християн східного обряду, до яких належить більшість українців. Це означає, що позитивних енергій вируватиме більше, й ними можна скористатися. Тому отримання Православною церквою України Томосу саме цього дня, як принаймні планується, закладе чудову основу і для нашої державності.

Також затемнення викличе своєрідний енергострус, який буде досить сильним і завдяки якому можна “спланувати” майбутні успіхи й досягнення, що будуть підсилені богами, енергіями й самим Всесвітом. Окрім того, 6 січня почнеться коридор затемнень, який триватиме практично увесь січень і закінчиться місячним затемненням і супермісяцем 21 січня.

Читайте також: Чоловік повинен ставити дружину понад усе: особливо над цих 6 людей

Перші, ще ледь помітні впливи затемнення відчуваються за два тижні, тому перші зміни в енергетичній сфері ви могли відчути вже після зимового сонцестояння. Проте найбільше вплив затемнення відчувається за три дні до того, як воно відбудеться, і ще три дні після.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС СОНЯЧНОГО ЗАТЕМНЕННЯ 6 СІЧНЯ:

1. Прийміть душ або ванну, щоб змити негатив попереднього темного періоду, який тривав від Геловіну до зимового сонцестояння. Вживайте легку їжу протягом дня та пийте багато води.

2. Мисліть позитивно і налаштуйте себе на позитив. Ваші бажання мають бути справжніми та пристрасними, адже таким чином можна запрограмувати наступний період на успіх. Якщо ви відчуватимете потребу — моліться і просіть небеса про добро. Якщо ви є прихильником езотеричних практик, то промовляйте священний звук “ом” або мантри, які вам подобаються. Якщо практикуєте медитацію — саме час її здійснити.

3. Важливо зустріти день сонячного затемнення у піднесеному настрої. Також дуже важливо визначити і записати свої цілі на найближчий період, щоб закласти особисту програму самореалізації на найближчі півроку, адже наступний коридор затемнень між сонячним і місячним відбудеться вже аж у липні 2019 року. Також спробуйте підбити підсумки 2018 року й отримати цінні уроки для нових здобутків.

4. Позбудеться усього, що вам заважає, особливо, якщо ви не зробили цього до Нового року. Не носите якийсь одяг рік — сміливо віддавайте його на благодійність, не пишете в блокнотах — віддайте на перероблювання. Також спробуйте позбутися шкідливих звичок і неприємних людей, які вас оточують.

5. Серед викликів цього періоду, які можуть збити вас на манівці, — головний біль, стрибки тиску, різноманітні провокації, введення себе в оману. Трансформація без болю неможлива, тому не дивуйтеся таким “побічним ефектам”, але не піддавайтеся їм і все буде добре.

Гарного вам першого сонячного затемнення у новому році!

Автор – Олена Кузьмич(блог ТСН)

Опубліковано 4 січня 2019 року

facebook