fbpx

Стійкі плями з підвіконня зникнуть швидко і без сліду

Чи не можете відмити брудну пляму яка в’їлася в підвіконня? Пропонуємо вам простий і доступний засіб для того, щоб ваше підвіконня завжди сіяло чистотою!
Дізнайтеся як відмити пластикове підвіконня від бруду, усунути сліди від квіткових горщиків, цвіль і сліди інших забруднень.

Чим відмити пластикове підвіконня

1. Для видалення звичайних забруднень користуйся вологими серветками для прибирання, призначеними, наприклад, для миття холодильника.

2. Для видалення слідів від фломастерів, йоду, зеленки можна використовувати засіб для миття скла на основі нашатирного спирту.

3. Якщо пляма не піддається, приготуй кашку з відбілювального прального порошку і води, нанеси його на забруднення і залиш на 15 хвилин.

4. Зручна мочалка 2 в 1, яка підходить не тільки для очищення підвіконня: просто загорни господарське мило в непотрібний капроновий носок!

5. Плями іржі видаляй за допомогою нерозбавленої оцтової есенції. Не забудь про гумові рукавички, кислота не щадить шкіру!

 

6. Повернути поверхні втрачену білизну допоможе хлорний відбілювач. Нанеси, розподіли за допомогою губки і змий. Процедуру краще проводити при відкритих вікнах.

7. Харчова сода зарекомендувала себе як ефективний засіб для боротьби з чорною пліснявою. Приготуй рідку кашку з соди і води і нанеси її на уражені грибком ділянки. Через 30 хвилин потри поверхню губкою і змий водою.

8. Якщо твоєму підвіконню вже ніщо допомогти не в силах, є відмінне рішення! Зараз на ринку існує величезний вибір самоклеющої плівки різних кольорів та фактур. Можеш зупинитися на звичайному білому або підібрати підходящу до стилістики інтер’єру. Зручність плівки в тому, що її можна в будь-який момент змінити на нову.

Подивіться корисне відео з порадами як відмити плями з підвіконня швидко і ефективно.

You cannot copy content of this page