fbpx

Студентку заселили в жахливий гуртожиток, але ви тільки погляньте на що вона перетворила свою кімнату

Багато молодих людей вирушаючи на навчання навіть не уявляють, з якими труднощами їм доведеться зіткнуться. Так і сталося з цією молодою дівчиною. Виїхавши вчитися в інше місто вона отримала кімнату в гуртожитку.

Однак, жаху її не було меж, коли вона побачила, як виглядає ця кімната. Кругом було дуже брудно. Кімната була схожа на справжній бомжатник. Було абсолютно незрозуміло, як можна жити в таких умовах.

Але все ж дівчина виявилася досить креативною і сміливою. Те що вона зробила з цією жахливою ​​кімнатою здається справжнім чаклунством. Чи готові ви побачити процес перетворення жахливого сараю в милу дівочу кімнату?

Ось як кімната виглядала спочатку … Далека від поняття «рай»:

Стеля кімнати була вся в сирих розводах. Очевидно, що кімната неодноразово затоплювалася. До того ж на стінах утворилася цвіль. Та й самі стіни хтось розмалював некрасивими написами.

Буквально за пару годин, переживши шок і жах, дівчина склала план. Вона врахувала всі свої обмежені кошти …

І почала творити диво … Спочатку вона позбулася огидних, покритих цвіллю шпалер. І пофарбувала стіни білою фарбою. Біла фарба-одна з найдешевших. До того ж відмінне рішення для візуального збільшення невеликої кімнатки.

Потім вона обклеїла шафу. Знову ж найдешевшою світлою плівкою. Вийшло не дуже акуратно, але краще, ніж було.

Потім залишилася справа за малим. Дівчина поставила свій робочий стіл і прикрасила кімнату предметами декору. Також зробивши собі туалетний столик.

Погодьтеся, результат просто вражає:

You cannot copy content of this page