fbpx
Без категорії
Світ не такий, яким здається. Не вірите? Прочитайте і зрозумієте, про що я

Два ангела-подорожні зупинилися на нічліг в будинку багатої родини, розповідає Елки Зеленые.

Сім’я була негостинна і не захотіла залишити ангелів у вітальні. Замість того їх відправили на нічліг в холодний підвал. Коли вони розстеляли ліжко, старший ангел побачив діру в стіні і заклав її. Коли молодший ангел побачив це, то запитав чому. Старший відповів:

– Світ не такий, яким здається.

Читайте також: Молитва жінки за коханого чоловіка – найсильніша. Вона творить дива!

Наступної ночі вони прийшли на нічліг в будинок дуже бідного, але гостинного чоловіка і його дружини. Подружжя розділило з ангелами ту скромну кількість їжі, яка у них була, і сказали, щоб ангели спали в їх ліжках, де вони можуть добре виспатися. Вранці після пробудження ангели знайшли господаря і його дружину в сльозах. Їхня єдина корова, молоко якої було єдиним доходом сім’ї, лежала мeртва в хліві. Молодший ангел запитав старшого:

– Як це могло трапитись? Перший чоловік мав все, а ти йому допоміг. Інша сім’я мала дуже мало, але була готова поділитися всім, а ти дозволив, щоб у них помeрла єдина корова. Чому?

– Світ не такий, яким здається, – відповів старший ангел.

– Коли ми були в підвалі, я зрозумів, що в дірі в стіні був скарб із золотом. Його господар був грубий і не хотів зробити добро. Я відремонтував стіну, щоб він не був знайдений. Коли на наступну ніч ми спали в ліжку, прийшов ангел смeрті за дружиною господаря. Я віддав йому корову. Речі не такі, якими здаються. Ми ніколи не знаємо все. І навіть якщо маєш віру, тобі треба ще вселити довіру, що все, що приходить, є в твою користь. А це зрозумієш з часом.

facebook