fbpx
Події
Світлана Лобода заперечує, що переписувала нерухомість на росії на охоронця

Українська співачка Світлана Лобода вже відреагувала на новини в російських ЗМІ про те, що вона нібито переписала свій будинок на Рубльовці на свого охоронця. Лобода дала зрозуміти, що це хибна інформація.

Якщо коротко, то видання «Комсомольская правда» з посиланням на маловідомий Телеграм-канал сповістило, що Світлана Лобода переписала свій будинок на Рубльовці на свого охоронця Гаджимурада Абдулаєва, чим його приємно здивувала. Поки невідомо щодо її московської квартири, але машини зірки в безпеці, бо саме цей охоронець, за версією видання, допомагав їх переганяти через білорусь.

“Ну чому ж ви постійно брешете?” — поставила співачка риторичне питання. І зазначила, що начальник її охорони, Гаджимурад Абдулаєв, на якого вона, як стверджували російські ЗМІ, і переписала будинок у Підмосков’ї, також здивований новинами.

Судячи з її останніх постів в Instagram, співачка зараз перебуває в Україні. Вона відвідувала зруйнований російськими окупантами Ірпінь та спілкувалася з місцевою владою і вирішила вкластися в відновлення міста тим, що відновить садочок.

“Я не впізнала своє місто Ірпінь, у мій приїзд сюди. Я побачила руїни, які залишила після себе російська армія. Руїни, які ще 121 день тому були містом-мрією”, — написала Лобода.

“Ми зробимо все можливе, щоб садочок відчинив, якнайшвидше, свої двері і з вікон було чутно лише дитячий сміх. Зі свого боку, я зробила перший внесок у 3 мільйони гривень”, — написала співачка.

Фото: Главком.

06/29/2022

You cannot copy content of this page