fbpx

Ситуація на білорусько-українському кордоні є непередбачуваною і в цьому її найбільша складність, – Садовий, про можливу ескалацію з боку білорусі

У Львові провели оперативну нараду за участю військового та цивільного керівництва міста, щоб напрацювати план дій на випадок ескалації з боку Білорусі, зокрема у кожному районі міста тепер буде штаб оборони.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Фейсбук.

“Сьогодні зібрав оперативну нараду за участі військового та цивільного керівництва Львова для того, щоб розуміти, як ми будемо діяти на випадок ескалації з боку Білорусі.

Проговорили план оборони та сили і засоби, які є у підпорядкуванні міста. Ситуація змінюється, тож наші оборонні стратегії також потребують змін та оновлення.

У кожному районі міста буде створено штаб оборони та проведено додатковий вишкіл для членів добровольчих формувань тероборони. Поки ми не будемо переводити їх на цілодобове чергування. Але це рішення може змінитись у будь-який момент.

Також розглядаємо варіант формування резервних добровольчих батальйонів з працівників міської ради та комунальних підприємств. Продовжуємо формувати стратегічний резерв продуктів на випадок блокування шляхів постачання.

Треба готуватись до холодної зими і забезпечити можливість обігріву без газу.

Це загальні підсумки, якими можу поділитись. Важливо, щоб львів’яни знали, що місто в безпеці, а ворог не мав достатньо інформації для здійснення провокацій”, – йдеться у повідомленні мера.

Фото: Фейсбук.

07/04/2022

You cannot copy content of this page