fbpx
Історії з життя
Так кому ти будеш потрібна з дитиною, але виявилася потрібною

Коли я поставила свого першого чоловіка перед фактом про те що я подаю на розлучення, він був м’яко кажучи здивований.

На його думку, у нас був просто ідеальний шлюб, а він ідеальним чоловіком яких ще пошукати. Для мене ж ці роки, були тихим зануренням у власні комплекси, і сама собі я стала здаватися нікчемною.

В силу напевно, молодості і не досвідченості мені здавалося що це нормально коли тебе критикують за кожен твій крок.

Я опущу подробиці, але скажу що мене могли вичитувати до ранку, за те, що я купила собі нову футболку, а не йому шкарпетки. А я по наївності, сиділа опустивши голову і мовчки кивала.

У підсумку, в одну з таких «нічних посиденьок» чоловік розповів що на нього всі дівчата задивляються на роботі, а я його такого чудового НЕ ціную, а повинна його леліяти. Я задумалась.

Тоді, я працювала, причому на важкій роботі, до вечора ніг не відчувала, при цьому ввечері доводилося готувати і займатися дитиною. А чоловік сидів на дивані, клацав пультом і говорив що він втомився, хоча робота його була в рази простішою.

Коли нарешті розмова була закінчена, я пішла спати, але так і не заснула, думала чим я заслужила на таке.

Обмірковувала, зважувала і зрозуміла, що я більше не хочу так жити. Вранці я зібрала сина і поїхала до мами. У підсумку, всі рідні підтримали мене.

Звичайно, чоловік намагався якось повернути мене, а потім бачачи, що я не жартую, сказав мені фразу «з дитиною, ти нікому крім мене потрібна не будеш».

Власне, я не прагнула до нових відносин, знайшла іншу роботу, потихеньку почала збирати на власне житло, займалася дитиною.

Напевно приблизно через пів року, я почала спілкуватися з одним чоловіком, який в підсумку став моїй дитині батьком, а мені відмінним чоловіком. За цей час, багато що змінилося в кращу сторону, змінилася і я.

Іноді замислююся, що було б якби я залишилася там, мовчки киваючи головою і нічого не змінюючи.

У підсумку, колишній чоловік пропав, забувши про дитину. Так що, де він і що, взагалі не знаю. Та й не потрібно воно мені.

Так що, якщо Вам говорять що нікому ти не будеш потрібна, подумайте, чи дійсно це так.

You cannot copy content of this page