fbpx

Такого ще не було: у «Зважені та Щасливі»-8 з’явились нові тренер та ведуча (фото)

Телеканал СТБ розпочав зйомки восьмого сезону найвагомішого реаліті країни – «Зважені та щасливі». Цього року проект знову буде парним – бoрoтись за здорове та щасливе життя, вирішувати проблеми з вагою, а разом з тим і між собою, будуть батьки та діти.

Перший знімальний день став подвійним сюрпризом для учасників. Виявилось, що Василь Вірастюк, про якого заявляли раніше, прийшов не тільки худнути; разом з В’ячеславом та Мариною Узелковими він став третім тренером проекту. Це означає, що у таборі схуднення знову три команди, і одній із них доведеться працювати під наглядом найсильнішої людини світу.

– Тренерський склад «Зважених та щасливих» залишався незмінним останні декілька років, завдяки чому у Слави та Марини сформувалась своєрідна сімейно-спортивна ідилія. Цього року ми вирішили її розбавити тренером іншої категорії – такого у нас точно ще не було.

Для своєї команди Василь буде не тільки суворим наставником, лідером, але і прикладом, адже вперше на нашому проекті буде тренер, який худне. Він буде виконувати всі вправи разом зі своєю командою і щотижнево зважуватись з ними.

Впевнений, це надасть його підопічним ще більше мотивації та духу суперництва – хіба можна працювати у півсили, коли поруч твій тренер так само важко тренується над собою? У Узелкових з’явився дуже сильний конкурент, – коментує директор ТО, яке виробляє шоу «Зважені та щасливі», Євген Тунік.

Другий сюрприз для учасників нового сезону – ведуча. Відомий український блогер, яка активно пропагандує здоровий спосіб життя, Мирослава Ульяніна, не просто змінила на цій посаді Аніту Луценко – у неї буде подвійна роль.

Вперше за всю історію «Зважених та щасливих» ведуча стане консультантом з харчування учасників і розпише кожному індивідуальний раціон для схуднення. Попередні сім сезонів цим займалась дієтолог Світлана Фус.

– Для мене глобальна ціль у житті – мотивувати людей на здорові зміни. Багато років проект «Зважені та щасливі» допомагає величезній аудиторії полюбити спорт та правильне харчування заради здоров’я; тепер і я постараюсь донести до неї важливу інформацію. Можливо, для когось нову та незвичну, але я зроблю так, щоб наші учасники полюбили здоровий стиль життя: збалансований, правильний, смачний та красивий», – ділиться планами Мирослава.

Читайте також: АНІТА ЛУЦЕНКО РОЗПОВІЛА ПРО ТЕ, ЩО ПОКИДАЄ ТЕЛЕШОУ “ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ”(ФОТО)

У нової ведучої також є серйозний досвід боротьби з власною проблемною вагою – як надмірною, так і недостатньою. Своїм досвідом Мирослава готова ділитись з учасниками проекту та глядачами.

– У моєму житті було дві крайності з вагою. В університеті я набрала зайві кілограми через шкідливу їжу та ненормований графік, після чого взяла себе в руки. Був період, коли моя вага стала занадто низькою, її нормалізацію я довго відкладала «на понеділок».

Ще декілька місяців тому моя вага становила 38 кг, з нею я прийшла на перший свій кастинг в «Зважені та щасливі» на позицію ведучої. Мені знадобилось декілька місяці, щоб змінити своє відношення до себе, налагодити спосіб життя і набрати 12 кг. Зараз я щаслива від того, що у мене золота середина. Бажаю кожному її для себе знайти та досягти.

На проекті я хочу показати, що боротись з різними крайностями з вагою можна і потрібно правильними методами, – зізнається Мирослава.

Як відмічає Євген Тунік, команда проекту «Зважені та щасливі» вдячна Аніті Луценко та Світлані Фус за багаторічну співпрацю та професіоналізм, з яким вони підходили до кожного учасника, і підтримує екс-колег у їх прагненні розвиватись самостійно.

– Аніта, яку всі знають і люблять як суворого тренера, у минулому сезоні справилась із роллю ведучої на 200%. Як казала вона сама, для неї це був своєрідний експеримент, який вийшов дуже вдалим. У своєму життєвому списку професій вона поставила ще одну галочку, але на даний момент вибрала інший шлях розвитку.

Світлана – чудовий спеціаліст з колосальним досвідом складання програм здорового харчування. Без перебільшень можна сказати, що за сім років в проекті «Зважені та щасливі» Світлана Фус змогла стати головним дієтологом країни.

Але на даний момент вона розвиває свій власний бізнес, який займає багато сил. Нами спільно було прийнято рішення зробити перерву для того, щоб у Світлани була можливість приділити більше уваги своїй справі, а ми могли спробувати нового експерта та новий досвід, – коментує зміни Євген Тунік.

Зйомки восьмого сезону «Зважених та щасливих» продовжаться до серпня, а прем’єра реаліті в ефірі СТБ традиційно відбудеться восени 2018 року.

You cannot copy content of this page