fbpx
Без категорії
Таро-прогноз для кожного знаку Зодіаку на 2019 рік

Що приготував наступний рік кожному знаку Зодіаку?

Експерти зробили розклад і розповіли, що радять і про що попереджають карти Таро, інформує Ukr.Media.

Овен. Лицар Пентаклів (перевернутий)

Не найкраща карта для відносин. Вона свідчить про лінь, втрату інтересу. Коли людина просто пливе за течією, не хоче ні до чого докладати зусиль, вважаючи це марною тратою часу (і можливо, що ситуація саме така). Карта описує стан «нічого не хочеться», як говориться, що воля, що неволя… І навіть можливі наслідки – втрати, конфлікти – вас не лякають. Що ж, іноді, щоб зрозуміти, в який бік повернути, треба зупинитися. Головне, не зациклюватися на цьому стані, щоб потім не плакати, коли буде пізно.

Телець. Королева Жезлів

Цей аркан Таро говорить про відродження лідерських якостейх, коли прокидається гордість, амбіції, прагнення. Ця хороша карта, передвіщає події, які надихають, змушують стати більш сміливими, впевненими в собі. Часто ця карта означає чиюсь особистість – людину яскраву, цікаву, яка готова підтримати. Але в суворих умовах може означати і суперника, з яким, втім, боротися буде складно, але ця боротьба дозволить вийти на новий рівень. Аркан символізує пристрасність, внутрішню свободу, жагу до насолод і щастя, имульсивність.

Близнюки. Вісімка Чаш (перевернута)

Дуже позитивна карта в старовинному тлумаченні, що символізує новий шлях, щось нове, якісь подарунки Долі. Щось, що ви давно шукали, уже поруч з вами. Можливо, ви ще цього не усвідомили, але все ж попереду вас чекає радість. Часто карта означає нову любов або нову сферу діяльності. Сучасне тлумачення натякає: щоб, нарешті, відчути радість, дійсно, стати на новий шлях, потрібно перестати плисти за течією, пора щось зробити, зробити якийсь рішучий крок. Якщо ви чимось не задоволені, це тільки тому, що ви боїтеся порвати зі звичним минулим.

Читайте також:
Казка для дорослих дівчаток: про втрачений час. Проймає до самого серця!

Рак. Дев’ятка Чаш (перевернута)

Доведеться відмовитися від швидких задоволень і бажання отримати миттєві результати. Чим більш жадібними ви будете, тим більший вас чекає шкоди. Не замикайтеся тільки на своїх інтересах, будьте готові надати підтримку, не намагайтеся бути егоїстом, тільки в цьому випадку очікується успіх. Ця карта попереджає: що посієте, те й пожнете. Якщо ви зможете «очиститися» від усього наносного, поганого, меркантильного, тоді ви отримаєте правильну віддачу.

Лев. Відлюдник (перевернутий)

Карта усамітнення. І якщо в прямому положенні це усамітнення потрібно і вірно, воно необхідне для того, щоб пізнати себе, то перевернутий аркан говорить про гостру самоту, спеціальну ізоляцію. Він може натякати про те, що ви ховаєтеся від чогось, застрягли в минулому і спеціально відштовхуєте від себе нове. Відлюдник – наставник, який закликає нас рятуватися від наносного, який вимагає самотності, щоб ви зуміли пізнати себе, знайти розуміння ситуації. Але в перевернутому положенні може означати, що ви просто ховаєтесь.

Діва. П’ятірка Жезлів

Багатьох з вас чекає сутичка. Але це – сутичка на рівних, коли супротивники не ворогують один з одним, а відстоюють свою точку зору. У кожного вона своя, але всі працюють на спільну справу і на хороший результат. Карта може означати конструктивну критику, до якої важливо прислухатися, здорову конкуренцію, іспит. Вам доведеться продемонструвати і довести свої можливості. Це принесе занепокоєння, але не призведе до занепаду або збитку. Уникати ситуації теж не варто – вам випадає шанс усвідомити свої сили, зрозуміти, чого ви варті. І для багатьох з вас це стане відмінним приводом рухатися далі.

Читайте також:
Що потрібно зробити на початку 2019, щоб весь рік був щасливим

Терези. Король Чаш

Підтримка і розрада прийдуть. Є в нашому житті хтось, хто готовий надати нам допомогу, вислухати, допомогти. І ця людина володіє потрібними засобами. Найчастіше Король позначає якусь персону. Але та сама ситуація по цій карті складається вельми сприятливо: і знову – обставини на нашій стороні, події грають нам на руку. Якщо вас щось турбує, важливо заспокоїтися, довіритися тому, що відбувається. Якщо ваші дії правильні, йдуть від доброго серця, то весь Всесвіт готовий надати вам сприяння.

Скорпіон. Туз Мечів (перевернутий)

Перевернутий Туз Мечів говорить про те, що ваша воля ослабла, ви не хочете нічого вирішувати, ховаєтеся «в нірці» і будь що буде. І якщо прямий Туз каже, що проблема незабаром буде вирішена, то перевернутий активно натякає, що так нічого не вийде. Обраний шлях деструктивний і, продовжуючи по ньому йти, ви зазнаєте фіаско. Карта радить перестати руйнувати себе, мучити протиріччями і бігти від рішень. Наслідки такої поведінки можуть бути дуже сумні.

Стрілець. Імператриця

Аркан достатку, радості і прогресу. Так як в цій карті дуже багато жіночої енергії, може означати вагітність. Або початок прекрасних відносин, взаємну любов. Імператриця схожа на весну, коли після довгої сплячки Мати Природа бурхливо, пишно і рясно квітне. Про що б ви не загадали зараз ця справа буде успішною, тому що ви перебуваєте під захистом. Насолоджуйтеся цим часом.

Читайте також:
Вогонь і сталь всередині: найсильніший знак Зодіаку

Козеріг. Імператор

Ця карта символізує твердість, стабільність, допомогу і відповідальність. Ваші задуми будуть реалізовані, якщо ви будете спиратися на розум, тверді основи та принципи. Логічність, послідовність, правильна організація – зараз ваші найкращі друзі. Грайте за правилами, у відкриту, не будуйте інтриг, не брешіть, дивіться в майбутнє впевнено, і тоді у вас все вийде. Ця карта говорить про правила, рамки, норми. Вона просить «взятися за розум», згадати про силу волі і встановити чіткі межі, як для себе, так і для інших.

Водолій. Королева Чаш

Карта емоційності, переживань, тонкого сприйняття, співчуття. Цей Аркан віщує хороше майбутнє, але не великі досягнення. Щоб отримати щось більше, доведеться докласти зусиль. Карта говорить, що ситуація не несе в собі підводних течій, ми цілком можемо їй довіритися. Часто ця карта позначає якусь конкретну жінку, яка завжди готова прийти на допомогу. Вона добра і ласкава, з нею безпечно і затишно. Цей Аркан – люблячий і одухотворений образ. І хоч за своїм настроєм він трохи розсіяний, він допоможе нам знайти комфорт.

Риби. Сонце

Щастя не за горами! Піднесений настрій, достаток і безпека, оптимізм і ясність – все це вас чекає в недалекому часі. Сонце часто говорить, що людині вдалося згладити якесь суттєве протиріччя, внутрішнє або зовнішнє. Ця карта випадає коли ви проробили велику напружену духовну роботу, тепер вас чекає дар. І Сонце дуже хоче, щоб ви їм сповна насолодилися.

facebook