fbpx
Дозвілля
Те, як ви проводите свої вихідні, може розповісти про те, наскільки ви успішні

Те, як ви проводите свої вихідні, може розповісти про те, наскільки ви успішні. Головне, що відокремлює успішних людей від неуспішних є усвідомленість.

Ось 11 речей, які притаманні невдахам на вихідні:.

Вони не виділяють часу для близьких.

Може бути важко знайти час для близьких протягом насиченого тижня. Тож зробіть це на вихідні.

У них немає планів.

Чи не кожну хвилину вашого уїк-енду потрібно спланувати, щоб мати загальне уявлення про те, що ви хочете отримати від вікенду. Навіть якщо це буде звичайне лежання на канапі. Це дозволить вам зберегти ваш час і, можливо, запланувати якісь цікаві події.

Вони не можуть сказати технологіям “ні”. 

Відкиньте свій телефон. Не заходьте на свою робочу електронну пошту, дайте зрозуміти своїм колегам, що ви не будете відповідати на запити. Не давайте технологіям перемогти вас.

Читайте також: Ця історія змушує по-новому подивитися на своє життя: Успішна та багата жінка прийшла до психолога в пошуках свого щастя.. Його порада безцінна

Вони не задоволені собою.

Незважаючи на те, чи ви наодинці, чи гуляєте з друзями, переконайтеся, що ви робите те, що приносить вам задоволення.

Вони сплять весь час. 

Можливо, ви забагато випили в п’ятницю і відновлюєтеся. Можливо, ви просто супервтомлені. Але не спіть весь час без причини.

Вони витрачають забагато грошей.

На вихідні іноді дуже хочеться розслабитися. Але якщо ваш лінощі роблять ваше життя нудним або заважають зробити важливі справи по господарству, вам варто переосмислити те, ви проводите вихідні.

Вони не розслабляються.

З іншого боку – не намагайтеся впакувати у вихідні все що тільки можна. Для того, щоб бути продуктивним і, отже, успішним в роботі, дуже важливо використовувати вихідні для “зарядки акумуляторів”. Якщо на вихідні ви хоч на трішки не розслабитеся, и ніколи не почуватимете відпочилими і свіжими. А це може бути шкідливим для вашого успіху.

Вони не готуються до наступного тижня наперед. 

Вечір неділі – прекрасний час, щоб спланувати справи на тиждень вперед. Ви можете переглянути календар або просто думати про те, що саме ви хотіли б досягти в найближчі дні.

За матеріалами – Радіо Максимум.

Опубліковано 17 лютого 2019 року

facebook