fbpx

“Темрява рулить. На мій вік її вистачить точно”: російський актор Анатолій Бєлий засудив війну і виїхав з рф

Анатолій Бєлий, відомий російський актор на своїй сторінці у Facebook 14 липня опублікував несподіваний пост.

Актор засудив напад РФ на Україну і заявив, що покинув Росію, оскільки більше “не може вдавати, що нічого не відбувається”.

Як висловився Бєлий, перед від’їздом він, “стиснувши зуби” та “керуючись поняттям професійної честі”, дограв до кінця театральний сезон у МХТ імені Чехова.

Цитуємо:

“Так, я поїхав. Так, пішов із театру і взагалі звідусіль, тому що більше не можу залишатися в країні, яка веде підлу, неправедну, стрaшну, кривaву війну. Не можу вдавати, що нічого не відбувається, не можу бачити людей, як сміються в літніх кафе, не можу чути веселу музику. Я висловив свою позицію на початку війни. Обвалилася така кількість зла та ненависті, що я зрозумів – це марно, дійсно більшість za. І я замовк”.

Також він висловився про тих, хто так же як і він не підтримав війну:

“Нас мало. Ми не потрібні Росії. Дуже шкода. Тому що в Росії велика кількість чудових людей. Гарних людей. Але темряви більше. Розчарування дуже глибоке і різнобічне. Розчарування в природі людини, у перемозі звіриного несвідомого над слабким розумом. Темрява рулить. Я песиміст і думаю, що темрява, яка прийшла на російську землю, дуже надовго. На мій вік її вистачить точно”.

Актор також висловився і про атаку на Вінницю:

“Сьогодні зранку ракета впала у Вінниці. Зaгинyли дорослі, діти. Я народився у Вінницькій області. З 24 лютого у мене всередині величезний камінь, він тисне, і моє серце бoлить щодня. Ні війні”.

15,07,2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.

You cannot copy content of this page