fbpx

Тепер це визнає не лише Гіркін: пропагандиське видання рф опублікувало матеріал в якому визнало, що рф таки не вдасться підкорити Україну

Схоже, поступово в рф починають “прозрівати”, хоча можливо так “електорат” готують до героїчної поразки так званої спецоперації в Україні.

Так, російське пропагандистське видання Україна. Ру вчора 19 серпня опублікувало, інтерв’ю з російським військовим істориком Євгенієм Норіним.

Цікаво, що військовий історик не тільки висловив скепсис, щодо перемоги росії у війні з Україною, а визнав силу української армії, яку, як виявилось,  вони глибоко  недооцінювали.

Зокрема, сказано було таке:

СВО (спеціальна військова операція) не увінчається повним розгрoмом України. Якщо у нас викликає стільки проблем та складнощів штурм Маріуполя та Сєвєродонецька/Лисичанська, як ви уявляєте собі штурм Харкова з 1,5 млн довоєнного населення?

А Київ – це взагалі щось колосальне. Де ми візьмемо людей, щоб Київ оточувати та штурмувати. Як ми форсуватимемо Дніпро?”.

Він також спрогнозував, що через якийсь час війна пожeре сама себе і припинення вогню настане на фактично досягнутих рубежах.

“А ці фактично досягнуті рубежі – це те, що є зараз, плюс Слов’янсько-Краматорська агломерація.

Є ще один варіант – перехід у режим «Вставай, страна огромная», перехід на військові рейки, спроба розгромити супротивника”.

Але цей варіант він відкинув, адже на його думку це коштуватиме надто багато життів, як для рф, так і для України.

20,08,2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.

You cannot copy content of this page