fbpx
Дозвілля
“Тепер я до цього відношення не маю”: Світлана Лобода розповіла, чому не стала мовчати про війну, та чи планує виступати в рф

Як відомо, після 24 лютого ряд українських артистів, які будували свою кар’єру в рф, включаючи Регіну Тодоренко, продовжують жити в Росії та робити вигляд, ніби нічого особливого між двома колись дружніми країнами не трапилось.

Світлана Лобода, яка була однією з найпопулярніших співачок в рф до 24 лютого, розповіла, чому вирішила не займати таку позицію:

“Ми всі повинні розуміти, що все закінчиться рано чи пізно. І у нас є діти. Ми з часом почуємо питання від них: “Мамо, а що ти робила, коли Росія напaла на Україну?” Я хочу їм відповісти, що вибрала бік світла, що обрала свою країну, допомагала їй. І я хочу, щоб мені не було соромно перед ними. Так, я втратила дуже багато. Так, я була артистом №1 у Росії і я не применшую значущість того кар’єрного шляху та успіху, який Росія мені дала. Але я не можу мати угоду зі своєю совістю, хочу залишитися людиною”
Також Світлана Лобода розповіла, чому не зайняла такої позиції ще з 2014 роу.

За її словами вона тоді займалася виключно своєю кар’єрою та мрією, за що їй соромно:

“Так сталося, що у 2014 році мої пісні стали дуже популярними в Росії. Вони звучали з кожної праски, пісня “Твои глаза” стала просто культовою. Мене почали скрізь запрошувати, і я зрозуміла, що це той плацдарм, крок, який я можу переступити, а далі – Європа, – каже співачка. – Я нічого не розуміла. Мені соромно. Усі розуміли, що це територіальний кoнфлікт між країнами, але не повномасштабна вiйна. Це було десь там далеко, так нам здавалося.

Більшість артистів, акторів, режисерів, танцюристів, хореографів, ми всі працювали в Росії, і весь найкращий продукт, який створювався в Росії, він створювався українцями. Але з 24 числа все обнулилося, ситуація стала дуже однозначною. Росія нaпала на Україну. Немає тут жодних інших значень”.

За словами Лободи за жодних умов вона не поїде виступати до рф. Як сказала співачка це стосується не лише концертів, а й закритих приватних вечірок:

“Нехай вони в Росії йдуть повним ходом, тепер я до цього відношення не маю. На початку вiйни пропонували, а зараз тільки бoжевільна людина може запросити мене виступати до Росії”.

09,09,2022

Головна картинка ілюстративна з інстаграм співачки.

You cannot copy content of this page