fbpx

Тільки Бог знає вагу молитви

Якось жінка у старому вбранні увійшла до продуктової крамниці. Наблизилася до господаря і стиха спитала, чи може вона взяти трохи їжі на виплату. Пояснювала йому, що чоловік її важко хвоpий і не може працювати, а їхні четверо дітей голодні.

Господар буркнув, гублячи терпіння, і сказав їй іти геть.

Жінка далі благала його:

— Прошу вас, я скоро принесу гроші!

Власник крамниці твердо заявив, що не дає на виплату, і порадив їй пошукати іншої крамниці у тій дільниці. Один клієнт, який там перебував, підійшов до нього і попросив, аби він прислухався до прохання жінки.

Господар крамниці неохоче спитав жінку:

— Чи маєте список продуктів ?

— Так, пане, — відповіла із проблиском надії у голосі.

— Добре ! — сказав власник. — Покладіть картку на вагу. Я дам вам стільки товарів, скільки важить та картка.

Жінка на хвильку завагалася. Опустивши голову, витягнула із торби клаптик паперу і щось поспішно на ньому написала. Поклала картку на шальку терезів, далі тримаючи голову опущеною.

Очі господаря крамниці і клієнта розширилися від здивування, коли побачили, що шалька терезів раптом опустилася і залишилася у тій позиції. Глянувши на вагу, власник прошепотів: «Нечувано!»

Клієнт усміхнувся, а власник почав накладати пакети з продуктами на другу шальку ваги. Він ставив на неї коробки і банки, проте вага не рухалася. Накладав продукти зі щораз непривітнішою гримасою на обличчі.

Читайте також: Ціна відкуплення: притча, яку варто прочитати саме у час Великого посту

Врешті взяв картку і подивився на неї, синій від злости і дуже збентежений. Це не був список продуктів. Це була молитва: «Боже, Ти знаєш, в якій я ситуації, і знаєш, чого потребую. Все віддаю у Твої руки!».

Власник крамниці дав жінці все, чого вона потребувала, у незручному мовчанні.

Жінка подякувала і вийшла із крамниці.

Тільки Бог знає вагу молитви.

365 коротких історій для душі / Бруно Ферреро

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page