Того дня Ірма Валеріївна до нас завітала із радісною новиною. Такий настрій був у неї чи не вперше за три роки, відколи не стало свекра. Ми дуже зраділи таким змінам, тому не одразу усвідомили про що насправді вона нас просить

Того дня Ірма Валеріївна до нас завітала із радісною новиною. Такий настрій був у неї чи не вперше за три роки, відколи не стало свекра. Ми дуже зраділи таким змінам, тому не одразу усвідомили про що насправді вона нас просить.

— Так, мамо! – я сама ж їй і сказала, почувши, що саме вона хоче, – Ми будемо тільки раді вам допомогти. Та й хіба то робота? Навпаки добре – всі разом зустрінемось, нагода разом побути.

От тільки вже за рік я мусила свекруху виставити за двері зі своєї квартири. Ну хто ж знав, що таку гарну ідею можна аж так перевернути і зробити з того усього казна, що.

Ніколи б не подумала, що від слова “ремонт” у мене по шкірі мурашки бігатимуть! Цілий рік ми з чоловіком живемо як на будівництві, завдяки моїй свекрусі.

Почалося все з того, що свекруха, Ірма Валеріївна, овдовіла. Ще якось вона трималась перший час, але коли вийшла на пенсію, геть здала.

Спершу вона засумувала, та так, що ми вже й перейматись почали, але згодом, вона знайшла вихід із ситуації, та такий, що і нам сумно не було.

Замість того, аби відпочивати і зустрічатись із подругами, вона вирішила, що саме час зробити ремонт. І не просто косметичний, а такий, щоб всі сусіди позаздрили.

Уявіть собі, ми з чоловіком не зрозумівши одразу що й до чого ще й погодились їй допомагати. Ми почали бігати по магазинам за всілякими там шпалерами і плиткою, а вона ще й обирає все найдорожче.

І не дай Бог щось буде виглядати не так, як вона сама собі уявила – буде все тут же знято і потрібно буде переробити. Свекруха ж дизайнер від Бога, знає, що їй треба!

Найприкріше, що вона не хоче наймати робітників. Каже: “У мене син золоті руки має, він все зробить”. Так, звичайно, він ще й вночі працюватиме, щоб встигнути до її чергового примхи.

Квартира перетворилася на звалище, а ми живемо в постійному очікуванні того, що свекруха нам зателефонує і скаже, що щось не так, як вона бачить.

Вона то шпалери не ті хоче, то плитку передумає саме таку. А ми сидимо і чекаємо, коли ж це все закінчиться? Сили на межі, як і терпіння.

А ви знаєте, що вона останнім часом вирішила? Що замість ламінату їй лінолеум більше подобається! І плитку в ванній тепер хоче іншу. І так постійно!

Я вже не можу так більше! Вчергове, коли свекруха прийшла до нас у дім і сказала, що замінить бежеві шпалери на червоні, я сказала їй:

— Або ви сама все робите, або наймаєте робітників. Ми більше у ваш дім ні ногою. Крапка.

Вона, звичайно, розплакалася, побігла до сина скаржитися. Але чоловік мій підтримав саме мене. Сказав

— Мам, ми тебе любимо, але сил наших більше немає. Так довго тривати не може. Рік, а ми жлдну кімнату так і не завершили. Уяви, скільки грошей пішло, а куди?

Ось так ми і живемо. Ремонт не закінчується, а витримка на межі. Я навіть уявити, не могла, що буде далі.

— Робітники стіну зносять, – почула я одного разу від свекрухи. Вона принесла речі свої у нашу квартиру, захотіла пожити, доки у її квартирі такі роботи, – Я вирішила зробити студію. Це модно і зручно. А вам і робити нічого: сміття винесете, стіни пофарбуєте і все на тому.

Тут я не витримала і виставила маму свого чоловіка за двері. Розумію, що так не можна, але вже ні сил, ні терпіння до тієї жінки у мене не було.

У кого вона спинилась я не уявляю. але сусідка по сходовій клітці її каже, що ремонт ніби як рухається. таки винесли ламінат, що ми придбали і ту плитку, що чоловік поклав у ванній. Ну що ж, чекаємо, чи на довго стане їй грошей.

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page