fbpx
Події
Топ-12 найбезглуздіших забобонів українців

В українському суспільстві лишилося дуже багато вірувань, які не мають під собою жодного підґрунтя. Якщо ви по звичці користуєтесь деякими ну зовсім нерозумними прикметами, знайте – ви видаєте в собі невігласа.

Пояснюючи віру в забобони тим, що це споконвічна мудрість народу, ви забуваєте, що у наших предків не було доступу до знань, їм просто приходилось пояснювати явища у житті, користуючись фантазією та співпадіннями. Але в наш час – це прояв неабиякої неосвіченості. Користуйтесь науковими знаннями і будьте розумними!

Жовті квіти – квіти розлуки і печалі. Насправді, жовтий – це колір сонця, світла і радості. Те саме значення й у жовтих квітів.

Якщо тебе переступили, то вже не виростеш. Ой, скільки ж то б коротких людей по тому світу ходило…

Якщо тобі наступили на ногу, а ти у відповідь – ні, то хтось із близьких помpе. Навіть не знаходяться слова, щоб відкоментувати.

Закривати потрібно парну кількість банок з консервами, інакше зіпсуються. Ще потрібно митися пару разів на день, і стільки ж чистити зуби. Якщо не виконувати цього, то зіпсуються не лише консерви.

Ненароком вступити у гi–но – до грошей. Саме тому в нас такі “багаті” села!

Читайте також: З’явилися нові подробиці про чоловіка, якого батьки 30 років не випускали із дому на Прикарпатті(відео)

Не свисти в будинку – грошей не буде. Упс…

Коли хотіли, щоб уродився багатий льон, сіяли його гoляка: хай льон бачить, що навіть одягнутися ні в що, і тому він добре уродиться. А можна подивитися на цей процес?

Не можна ставити шапку на стіл, бо буде боліти голова і на городі будуть кроти рити. Шапку на стіл не можна ставити, якщо не хочеш волосся собі в тарілку. А голова багато від чого боліти може, особливо коли вчора була п’ятниця чи субота. Щодо кротів – не знаємо, не спеціалісти. Може воно й так.

Якщо неодружений хлопець буде облизувати ножа, то буде мати дружину, гостру на язик. А що треба облизувати, щоб в дружини були великі гpуди?

Не можна купатись на Зелену неділю, русалоньки в воду затягнуть. Якщо то буде русалонька з діснеєвського мультфільму, то я не проти.

Макогін дівчатам облизувати не варто, бо чоловік лисий буде. Міксер, блендер ще більше не варто.

Сидіти на куті стола не можна – не женишся, не вийдеш заміж. Ось він оберіг! Запорука щасливого безтурботного життя!

Джерело prolviv.com

You cannot copy content of this page