fbpx
Дозвілля
ТОП-5 жіночих імен з найсильнішою енергетикою

Ім’я несе в собі приховану інформацію, яка здатна вплинути як на характер, так і на долю свого власника, пише Радіо Максимум

Ми підготували добірку імен з найсильнішою енергетикою. Дізнайся, які таємниці вони приховують:

Олександра

У перекладі з грецької ім’я Олександра означає “мужня”, “захисниця”. Володарка імені впевнена в собі і наділена твердим характером. Дівчата з таким ім’ям роблять успішну кар’єру і часто займають високі посади.

Анна 

Це одна з тих особистостей, які поєднують в собі найнеймовірніші риси. Анна милосердна, турботлива і життєрадісна, але це не заважає їй виявляти сильний і непоступливий характер. Анна людина, на яку дійсно можна покластися.

Читайте також: «МУЖИКА ТРЕБА МІНЯТИ, КРІМ ЖИВОТА», – ЛУЦЬКА ПОЕТЕСА ВИСЛОВИЛА СВОЇ ДУМКИ ПРО ПРОГРАМУ “ПОВЕРНІТЬ МЕНІ КРАСУ” (ФОТО)

Вікторія

Панянки з цим ім’ям володіють бойовим характером і сильною енергетикою, адже в перекладі з латинської мови victory означає “перемога”. Найчастіше Вікторія обирає таку професію, в якій результат праці буде залежати лише від її особистих зусиль.

Ірина

Ірина дуже практична і володіє аналітичним складом розуму. Але це не означає, що її майбутня професія буде пов’язана з цифрами і розрахунками. Просто Іра чудового знає, чого хоче від життя. Ірина може стати хорошим дипломатом або пcихoлогом, вона здатна відчувати настрій співрозмовника і вміло користуватися цим. Життя Іри сповнене цікавих подій.

Марина

Марина не з тих, хто йде на поводу у своїх емоцій. Власниця цього імені вміло приховує свої почуття і пропускає їх через сито розуму. Вона майже ніколи не скаржиться на здоров’я і вважає за краще терпіти до останнього, боячись проявити слабкість. Марині притаманні такі риси, як волелюбність і незалежність.

You cannot copy content of this page