fbpx
Дозвілля
Три секрети жінок, які притягують гідних чоловіків

Ви, напевно, часто помічали в житті такі ситуації: харизматичний, статний чоловік поруч із «звичайною» супутницею. І красива, розумна, успішна дівчина, яка відповідає всім сучасним стандартам жіночності, в гордій самотності. У чому ж секрет жінок, які притягують гідних чоловіків? Очевидно, що не тільки в красі, доглянутості та вмінні себе подати.

Дорогі дівчата і жінки, пропонуємо вам прямо зараз познайомитися з цими секретами з позиції Трансерфінгу. Шановні чоловіки, ви можете прочитати цю статтю з цікавості – чи поділитися нею зі своєю коханою.

СЕКРЕТ №1 – ПРАВИЛЬНА ТРАНСЛЯЦІЯ.

Давайте «намалюємо» портрет ідеальної у всіх сенсах дівчини в уявленні більшості чоловіків. Вона може бути богинею краси, переможницею конкурсу «Міс світу», успішним фахівцем, бізнес-леді, розумним, цікавим співрозмовником з високим рівнем IQ, творчою особистістю і при цьому ще доброю господинею, але… що, якщо при всіх цих якостях, дівчина постійно буде похмурою і всім незадоволеною? Що, якщо вона буде скаржитися на життя і з будь-якого незначного приводу дорікати чоловікові? Швидше за все, будь-який адекватний чоловік рано чи пізно втече від неї.

Адже найголовніше, чим жінка покликана ділиться зі своїм чоловіком – це легкість, радість, натхнення і гармонія. Саме цими якостями щасливі в любові жінки щедро наповнюють свої стосунки.

У Трансерфінгу це називається трансляцією – коли ви дієте з певного стану і випромінюєте певного характеру енергію. І, оскільки призначення жінки – прикрашати навколишній світ світлою і сонячною енергією, насичувати свого чоловіка і надихати його – саме до таких дівчат притягуються гідні партнери.

Дорогі жінки, якщо ви довгий час не можете зустріти свою людину, з якою можна створити міцний і гармонійний союз, або якщо ви не можете налагодити стосунки зі своїм чоловіком – запитайте себе, а що саме ви транслюєте? Проживаєте ви кожен день з позиції легкості і радості, наповнені ви любов’ю і вдячністю світу? Або ж ви за звичкою дієте з позиції жертви, скривдженого або борця, транслюєте роздратування і невдоволення, і «засинаєте» в цьому?

Розслаблення дарує процвітання – особливо цей постулат актуальний саме для жінок. Як тільки дівчина розслабляється, перестає завищувати важливість, пред’являти претензії світу і своєму чоловікові, чогось постійно вимагати – вона вчиться довіряти Всесвіту, і її енергетика переходить на принципово новий рівень. Цього не видно звичайним людським поглядом, але з такою жінкою завжди хочеться спілкуватися і проводити час, хочеться говорити їй компліменти і захоплюватися нею.

СЕКРЕТ №2 – ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЗНАЧИМОСТІ ЧОЛОВІКА.

Якими ще не очевидними, на перший погляд, якостями володіє жінка, яку чоловіки носять на руках, будь то її кавалери чи чоловік після двадцяти років шлюбу? Ця жінка наповнює чоловіка силою і підвищує рівень його значущості. Вона робить це непомітно, але регулярно, з кожним днем, рік від року. Зазначає всі достоїнства, успіхи і перемоги свого чоловіка, не акцентує увагу на його невдачах, ніколи не обговорює його в негативному ключі з подругами і родичами – і навіть не думає про свого чоловіка в негативному ключі. У будь-яких конфліктних ситуаціях завжди незримо встає на його бік і сама ніколи не вступає з ним в боротьбу.

Тому що, як тільки жінка в маятнику будь-якої сімейної сварки займає позицію борця, вона тим самим забирає у свого чоловіка силу. Як тільки вона починає доводити своєму партнерові, що вона розумніша і краща за нього, що вона завжди права і завжди знає, як вчинити – вона позбавляє себе своєї потужної жіночої енергії, а свого чоловіка – сили.

Жінка, яка хоче, щоб поряд з нею був впевнений в собі і успішний чоловік, ніколи не стане вчити його життя: «Ти не вмієш», «Ти це робиш не так!», «Дивись, як треба», «Мій тато робив по-іншому», «Краще я сама!», тим більше в присутності інших людей.

СЕКРЕТ №3 – ОСОБИСТИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПРОСТІР.

У кожної людини є свій енергетичний простір, свої справи, захоплення, схильності, звички. Коли чоловік і жінка починають жити разом, їх світи стикаються і з часом все більше об’єднуються. І поширена помилка, яку здійснюють на цьому етапі багато жінок – вони свідомо чи несвідомо прагнуть цілком захопити простір чоловіка.

І з часом виявляється, що ні у чоловіка, ні у жінки просто не залишається своїх хобі, друзів та інтересів – тільки загальні. Іноді це влаштовує обох партнерів, але частіше хтось в парі починає перейматися від нестачі особистого простору. Особливо, якщо чоловік або дружина прагне у всьому його контролювати. Адже це порушує основний принцип стосунків: «Дозволь собі бути собою, а іншому – бути іншим».

Щаслива в стосунках жінка ніколи не розчиняється в особистому просторі чоловіка, не прагне підпорядкувати його собі і не вторгається на його територію. Вона завжди дає певну свободу своєму супутнику, тому що сама не залежить від нього. У неї є свої особисті цілі, бажання, інтереси і хобі. І, якщо чоловік хоче відправитися в похід або в ділову поїздку, вона з легкістю його відпускає, і під час його відсутності займається собою: реалізує свій список цілей, зустрічається з друзями і близькими, розкриває себе у творчості, займається саморозвитком і тим, що приносить їй справжню радість і задоволення, що наповнює її енергією та натхненням.

За матеріалами – “Кава з молоком”.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page