fbpx

Це буде божевіллям, але я думаю, що він зробить саме це: як довго Путін зможе так триматися

В інтерв’ю Sky News свої прогнози висловив колишній керівник Королівського об’єднаного інституту оборонних досліджень Майкл Кларк.

Професор Майкл Кларк запропонував свою думку про те, як довго Володимир Путін може витримати свій військовий напад на Україну.

Якщо не оголошено «війну» — пам’ятайте, пан Путін називає це «спеціальною військовою операцією» — призов не дозволяється.

Були повідомлення про те, що Росії доводиться вербувати “охочих” з в’язниць і бідніших районів, де вони заманюють потенційних новобранців обіцянками грошей.

У поєднанні із застарілою зброєю та більшою кількістю повідомлень про низький моральний дух на лінії фронту виникає питання про те, наскільки стійким є вторгнення.

Професор Кларк, колишній генеральний директор Королівського інституту об’єднаних служб, сказав: «Тоді на передовій є значний заколот. Але це само по собі не зупинить наступ.

«Росія зараз пропонує великі суми (в 3-4 рази вищі від середньомісячної зарплати) за те, щоб молоді люди підписали військовий контракт і служили лише півроку, практично без навчання.

«Відчайдушно, але Росія продовжуватиме відправляти молодих людей на війну. Багато з них помpуть із роздутими банківськими рахунками вдома».

Отже, як довго це буде стійким?

«Я оцінюю, що Росію почнуть витісняти з її завойованої території протягом першої половини наступного року через брак усіх ключових речей, які їй потрібні (крім артилерійських труб і снарядів), якщо вона не мобілізується якимось значним чином», — сказав Професор Кларк.

«Навіть в артилерійських системах він може працювати лише, за нашими оцінками, близько 20-24 місяців.

«Але Путін настільки відданий цій війні, що він знайде способи мобілізації, так що Росія, ймовірно, продовжуватиме готувати людей і техніку до війни, навіть якщо вони будуть поглинені західними технологіями та українськими силами оборони чисельністю від 700 000 до одного мільйона.

«Російська армія мирного часу налічує 280 000 осіб, вона дуже погано організована та глибоко корумпована. Тож Путіну доведеться готувати країну до повної «війни».

«Це буде божевіллям, але я думаю, що він зробить саме це – одне божевільне рішення за іншим – так діють диктатори під час їх тривалого падіння».

Фото: pixabay.

08/26/2022

You cannot copy content of this page