fbpx
Дозвілля
Це так просто – пригальмувати на повороті, щоб пройшов пішохід. Тоді його пальто і ваша совість будуть чистими

Це так просто сказати дитині, яка розбила ялинкову іграшку – «нічого, малюче, це на щастя», а не лементувати півгодини, як ніби вона розбила НЕ кульку, а ваше серце.

Це так просто – зателефонувати мамі і запитати: «мамо, привіт, а як твої справи взагалі?», а не дзвонити тільки тоді, коли щось потрібно.

Це так просто – встати після вистави і аплодувати стоячи. Ваші ноги не відірвуться від напруги, не бійтеся. А артистам буде приємно. Ваші оплески – їх головна їжа, їх нагорода. Іншої у них немає.

Це так просто – залишити свою думку при собі, якщо ви з чимось не згодні в соц. мережі. А енергію, яка йде, як вода на отруйний коментар, витратити на споглядання.

Це так просто – бути вдячним. Говорити «дякую» за те, що вам поступилися місцем, що швидко відповіли на ваш лист, що погодилися з вами пообідати. Тому що, якщо чесно, вам ніхто нічого не винен. Ні батьки, ні ваші діти, ні ваші колеги, ні подружка, ні консьєрж, якому ви висловлюєте обурення, що на 9-му поверсі голосно слухають музику.

Це так просто – сказати «ні» всьому, що вам не близьке. Людям, які роблять вам боляче – ні. Людям, які не поділяють ваші цінності – ні. Нудним книгам – ні, кидайте їх. Грубіянові-таксисту – ні, знайдіть інше таксі, поважайте себе. «Ні» всьому, що вас руйнує. «Так» всьому, що робить вас щасливим.

Це так просто – відправити СМС «я тебе кохаю». Просто так. Без приводу. Тому що вам пощастило, вам є кому написати.

Це так просто – порушити правила. Бути смішним. Проспати. Заснути в кінотеатрі. Одягти найошатнішу сукню в найсіріший день. Їсти зі святкового сервізу омлет і гречану кашу.

– Мамо, – зізналися пізно ввечері діти. – Ми так мріємо одного разу поспати всі разом і прямо на підлозі. Ми розуміємо, що не зараз, попереду понеділок, і у Ярусі соплі, і ясно, що ідея так собі, але так хочеться, мамо, май, будь ласка, на увазі.

– Прекрасна ідея, – сказала я. – Чому б нам не зробити це прямо зараз. Адже це так просто.

З маленьких речей – з вашого «дякую», «будь ласка», «нічого страшного», «я кохаю тебе», «поцілуй мене», «я тобі рада», «давайте зробимо це зараз» – складається велике , справжнє щастя.

Автор – Ярослава Гресь.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

facebook